Passive-Earner - Ciekawy projekt - Wersja do druku

+- (http://zarabiajnonstop.pl)
+-- Dział: ZARABIAJ ONLINE - INNE SPOSOBY ZARABIANIA - INFORMACJE, ARTYKUŁY (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Cyclery, Matrix, Hybrydy (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Passive-Earner - Ciekawy projekt (/showthread.php?tid=112)Passive-Earner - Ciekawy projekt - poverejay - 12-27-2014 11:28 AM


Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawym projektem którego założycielem jest Brian Basser programista z 25 letnim doświadczeniem który to też wspierał MyTrafficValue.com (główny projekt - matka PaidVerts) oraz Dmitry, który był poprzednim właścicielem domeny passive-earner.com. Passive-Earner konstrukcyjnie wygląda zupełnie inaczej niż te z którymi się do tej pory spotkałem. Wnętrze biura jest bardzo estetyczne, jednak po wejściu do niego pierwszy raz możemy się troszkę "zagubić". Dużo możliwości i narzędzi z którymi warto się zapoznać aby lepiej poznać biuro.
Link Partnerski:

http://poverejay.passive-earner.com

Czysty Link:

http://passive-earner.com

Główną ideą Passive-Earner jest to aby stworzyć zespół ludzi którzy zarabiają pieniądze w Internecie. W Passive-Earner kupujemy udziały firmy i zarabiamy na podziale jej zysków. Udziały posiadasz tak długo póki ich nie sprzedasz. Możesz sprzedawać i kupować akcje na otwartym rynku. Jest 1 milion akcji wydanych na sprzedaż w blokach po 100 sztuk za 10$ każda paczka. 100% profitów firmy jest dzielona między ludzi posiadających akcje. Akcjonariusze mają też szanse na losowo przydzielanych darmowych poleconych.


Ustaw sobie tą stronę w swoim wirtualnym biurze i kieruj na nią partnerów.
Ta strona będzie zawierała również informacje profilowe takie jak Twój Skype, Facebook, informacje kontaktowe, Twoje zdjęcie, wyniki finansowe i inne. Możesz założyć stronę PORTFOLIO dla każdego biznesu jaki promujesz.
To bardzo skuteczny produkt do promowania wielu biznesów jakimi się zajmujesz. Zarabiaj przez polecanie innym możliwości Passive-Earner. Oglądaj reklamy innych osób w module Traffic Exchange (wymiana ruchu), lub kupuj udziały firmy i zarabiaj na dywidendzie (podziale zysków).


Podsumowując Passive-Earner:

- legalność i rejestracja projektu

Passive-Earner.com został opracowany przez Briana Basser. Brian ma ponad 25 lat doświadczenia w programowaniu. Brian jako przedsiębiorca zawsze szukał nowych możliwości. Brian szuka długoterminowych możliwości zarobkowania i budowy pasywnych dochodów nie tylko dla siebie ale też członków projektu.
Brian dołączył do Dmitry’a, który był poprzednim właścicielem domeny passive-earner.com. Dmitrij jest odpowiedzialny za administrację serwisu, marketing oraz reklamę.
Passive-Earner.com jest ich własnością i jest zarządzana przez Landwhale Enterprises, Inc.

Zobacz Certyfikaty oraz Rejestracje Passive-Earner – KLIKNIJ!