jedzenie i kosmetyki przez internet - Wersja do druku

+- (http://zarabiajnonstop.pl)
+-- Dział: ZARABIAJ ONLINE - INWESTYCJE I MOŻLIWOŚCI - INFORMACJE, ARTYKUŁY (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Dział: Sklepy Online (/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Wątek: jedzenie i kosmetyki przez internet (/showthread.php?tid=4260)jedzenie i kosmetyki przez internet - Guantanamera - 08-20-2018 09:51 PM

Hej!
Jesli chodzi o kosmetyki czy suplementy przez internet - nigdy nie wiemy, co tam tak naprawde jest. W zwiazku z tym mam pytanie - czy kupujecie? Zamawiacie kosmetyki/suplementy przez internet? A co z kupowaniem jedzenia ze sklepow on-line? Sprawdza sie to u was?
Z góry dzieki za odp!


RE: jedzenie i kosmetyki przez internet - poverejay - 08-21-2018 08:34 AM

Jest dużo firm tego typu opartych o MLM. Produkty bardzo różne i tu masz rację, czasem warto konkretnie posprawdzać co będzie w zestawie i z czym mamy do czynienia bo nie wiadomo co tak naprawdę w tych kapsułkach może być. Do mnie ostatnio dzwonił znajomy i oferował współpracę w firmie ELEV8. ELEV8 zebrał wszystko co jest niezbędne do utrzymania zdrowej i produktywnej aktywności naszego organizmu. Ponoć jest to potężny eliksir energii, witalności i ogólnego stanu zdrowia.

Co najważniejsze znajomy przesłał mi kilka kapsułek twierdząc że sam nie wierzył w jego działanie. Skosztował i zaczął kupować. To samo mi zalecił nie w kwestii działania bezpośrednio w planie marketingowym tej firmy, ale po prostu abym zobaczył efekt na sobie.
Jutro połknę jedną. Zobaczymy Smile W sumie korzystam bardziej z gotowych wyciskanych soków np. Rokitnik, Granat, Sok z brzozy czy Żurawina. O firmie jest też dość głośno, można też obejrzeć video - prezentację o tym produkcie.


RE: jedzenie i kosmetyki przez internet - tingang - 09-12-2018 12:30 AM

Kosmetyki, suplementy i tego typu rzeczy kupuję tylko znanych mi firm. Nie przepadam za tworami typu MLM.
Za to jedzenie bez problemu np. z Tesco można kupić przez internet i swego czasu na to się decydowałem.


RE: jedzenie i kosmetyki przez internet - poverejay - 09-16-2018 11:00 AM

Jasne. Każdy ma swoje preferencje Smile


RE: jedzenie i kosmetyki przez internet - paulinkabadowska - 08-02-2019 06:27 PM

Preferuję stronę https://shopsy.pl/ ponieważ ma wszystkie sklepy z ubraniami i kosmetykami w swoim katalogu, a kupienie ulubionych produktów Too Cool For School jest bardzo łatwe.