OMEGA BEST Buduje pozytywne nastawienie na Twoje cele - Wersja do druku

+- (http://zarabiajnonstop.pl)
+-- Dział: ZARABIAJ ONLINE - INNE SPOSOBY ZARABIANIA - INFORMACJE, ARTYKUŁY (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Inne Projekty (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: OMEGA BEST Buduje pozytywne nastawienie na Twoje cele (/showthread.php?tid=4294)OMEGA BEST Buduje pozytywne nastawienie na Twoje cele - poverejay - 01-28-2019 02:31 AM

W Omega Best możesz zarabiać bez polecania! Polecając - możesz zarabiać jeszcze więcej!
Dlaczego podjąłem działania w tej firmie? Kto ją tworzy i dlaczego pokładam w niej dużą nadzieję? Na jakich zasadach działają i jak w niej zarabiać wykorzystując procent składany?

Poniżej, postaram się to wszystko wyjaśnić, Pokazać możliwości, plan marketingowy, właścicieli oraz to że ten projekt może być TOP 2019 roku.

WAŻNE ODNOŚNIE REJESTRACJI W OMEGA BEST

Zaznaczamy Nationality: United Kingdom (koniecznie) nie PL, abyś miał/miała dostęp do wszystkich możliwości i produktów.“Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki” – Benjamin Franklin

Prawdopodobnie najbardziej rozwojowy Biznes Online jaki do tej pory powstał!
Alan Gotthardt kiedyś stwierdził -“Inwestowanie pieniędzy to proces angażowania zasobów w sposób strategiczny, tak by osiągnąć określony cel.”. Jeżeli uważasz podobnie, zapraszam do poznania całego projektu:

http://e-pasywnezarabianie.pl/programy-partnerskie/omega-best

Omega Best składa się z dwóch członów. Pierwszym jest "Omega Portal" (prowadzony przez Magdalenę Bohdanowicz, która pracowała poprzednio dla TVN 24) zawarte są tam informacje z rynku kryptowalut, newsy, ważne wydarzenia, ekonomia oraz prawo. Jest on ściśle powiązany z ich drugim projektem a więc "Omega Platforma" na której możemy zarabiać poprzez zakup produktów na bazie crypto i nie tylko w firmie.

[Obrazek: omega-best-cele.jpg]

Flagowym produktem jaki Nam oferuje Omega Best jest Active Box. Jest to połączenie usług reklamowych, udziału w badaniach marketingowych oraz wydobyciu kryptowalut. Po zakupie Active Box Omega Best dzieli się z Nami zyskami. Można zyskać ~ 130% w 6 miesięcy lub ~ 170% w 12 miesięcy. Wykorzystując system reinwestycji oraz procentu składanego możemy zyskać znacznie więcej.


O ZARZĄDZIE ORAZ WŁAŚCICIELACH OMEGA BEST

Projekt ten tworzą doświadczone osoby z wieloma sukcesami w branży online oraz offline.

Bartosz Nafalski (CEO)
Były dr. Marketingowy MK Cafe a także właściciel Expedite -
zajmującej się optymalizacją podatkową wielu bardzo dużych firm. Człowiek odpowiedzialny między innymi za kampanie marketingowe napoju energetyzującego "BLACK", napoju "PEPSI" oraz za wprowadzenie po raz drugi na rynek "FRUGO".

Lukas Bożek (CFO)
Właściciel Feat.Software, Best Business Solutions sp.zoo
Osoba ta ma wieloletnie doświadczenie jako expert rynków finansowych w banku Santander. Jest absolwentem kierunku finansów i rachunkowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz programu MBA Uczelni Łazarskiego.

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
Joanna Dlouhy – Sales Director
Sylwia Burza – HR Director

Wszelkie szczegóły, możliwość rejestracji, więcej informacji:
http://e-pasywnezarabianie.pl/programy-partnerskie/omega-bestRE: OMEGA BEST Buduje pozytywne nastawienie na Twoje cele - poverejay - 02-05-2019 05:49 AM

Ja już swoje wątpliwości rozwiałem co do tej firmy. Jak zrealizują to co mają w założeniu.....to.... Smile
http://e-pasywnezarabianie.pl/produkty-projekty-omega-best