Trastra - wypłacaj crypto w bankomacie, rób zakupy w sklepach - Wersja do druku

+- (http://zarabiajnonstop.pl)
+-- Dział: ZARABIAJ ONLINE - INNE SPOSOBY ZARABIANIA - INFORMACJE, ARTYKUŁY (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Dział: Kryptowaluty (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Trastra - wypłacaj crypto w bankomacie, rób zakupy w sklepach (/showthread.php?tid=4336)Trastra - wypłacaj crypto w bankomacie, rób zakupy w sklepach - poverejay - 02-18-2020 05:23 AM

[Obrazek: trastra-plakat.jpg]


TRASTRA oferuje usługę bankowości internetowej oraz mobilnej. Z ich usług możesz skorzystać w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie.

W ciągu kilku sekund możesz mieć portfele do takich kryptowalut jak: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH. Dzięki nim możesz wysyłać i odbierać cyfrowe pieniądze w dowolnym miejscu.

Po przejściu procesu KYC, możesz zamówić kartę płatniczą TRASTRA wydaną przez VISA. Zamawianie karty nie jest konieczne, aby zarabiać na jej polecaniu. Z drugiej strony – znając “świat krypto” z pewnością docenisz jej posiadanie.

Nawet jeżeli nie będziesz jej zamawiać, z niej korzystać – to możesz zarabiać na jej polecaniu do 10 poziomu. Wyobraź sobie że zarekomendujesz ją dla kilkunastu czy kilkudziesięciu osób które będą płaciły swoimi crypto (po zamianie na Euro) w sklepach lub wypłacały w bankomacie.
➡️⭐️ Mega Deal! Od każdej transakcji otrzymasz zarobek.

Więcej info:

https://e-pasywnezarabianie.pl/trastra-karta-visa-plac-kryptowalutami-w-kazdym-sklepie-i-wyplacaj-srodki-z-bankomatu