Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Alternatywne, tanie zakupy poprzez Internet. Tysiące produktów. Plus opcja zarabiania
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline poverejay
12-29-2018, 05:13 AM
Post: #1
[Obrazek: vova-plakat.jpg]

Coraz bardziej jesteśmy wygodni. Nie chce nam się wychodzić do sklepu, biegać po nim, szukać interesującej Nas rzeczy, która leży gdzieś tam na półce w sklepie.

Jak zwykle z pomocą przychodzi Nam Internet w którym coraz więcej osób robi zakupy online. Bardzo się zdzwiłem gdy moja żona (bardzo nieinternetowa) pokazała mi na Androidzie sklep internetowy – VOVA.

Co prawda wysyłka nie dochodzi w kilka dni a np. miesiąc, jednak cena, wygoda, brak opłat za przesyłkę, dobrze opracowana strona w naszym języku oraz ogromny asortyment produktów, zrobiły na mnie wrażenie.

[Obrazek: vova-kategorie-1024x502.jpg]


[Obrazek: vova-kategorie-1024x502.jpg]



Długo nie czekając (a miałem w planach zakup kilku rzeczy) przejrzałem kategorie i wybrałem kilkanaście produktów. Ceny za nie? Nieporównywalnie niższe niż w sklepach stacjonarnych. Możesz powiedzieć podróba, pewnie wadliwe, nie oryginał. Być może, jednak warto zauważyć że w sklepach w których na codzień robimy zakupy typu galerie i tym podobne, bardzo często można zauważyć napis „Made in Chaina” Smile. A tak naprawdę na jaki towar w sklepie stacjonarnym trafimy, też nie wiemy . Różnie z tym bywa. Jednak i tu i na Vova mamy gwarancję zwrotu – ale… nie biegamy po sklepach.


[Obrazek: vova-tanio-i-wygodnie.jpg]


Moje zamówienie – to koszt około 82 zł. W „normalnym” sklepie byłoby to dużo więcej. Zamówienia można składać z strony internetowej oraz z aplikacji.

[Obrazek: vova-zamowienie-1-1024x529.jpg]

Zarabiaj z Vova zapraszając znajomych. Premia ograniczona czasowo. Kiedy ktoś z Twoich zaproszonych znajomych zrobi pierwsze zamówienie (>3$) otrzymasz 2$.

Kliknij poniżej. Odbierz 2 $. Sprawdź swoje pieniądze w zakładce „Zarabiaj pieniądze” na stronie domowej Vova po pobraniu i zalogowaniu się do aplikacji. Korzystaj z tanich zakupów i polecaj tą opcję dalej.


[Obrazek: vova-tanio-i-wygodnie.jpg]


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


OLEJ CBD

Offline kamilnejman
10-02-2020, 01:43 AM
Post: #2
Czy ktoś z Was próbował połączenia rehabilitacji i fizjoterapii? Ja jestem dość aktywny fizycznie i nie wyobrażam sobie siedzenia na kapnie przez cały dzień. Sprzęt do ćwiczeń jak np.: Mata do ćwiczeń Airex kupuję w tym sklepie. Jest idealny gdyż ma ogromny wybór i atesty, a nie są to podróbki z Chin za 50% ceny. Rehabilitacja pozwoliła mi na zwalczenie dolegliwości i powrót do sprawności fizycznej. Polecam naprawdę warto kupować w sklepach oryginalnych i ćwiczyć w domu. Dla mnie ruch to zdrowie.

Nowość dentysta radom zobacz nasze usługi
Odwiedź stronę użytkownikawebsite Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


servaq




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości