Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  SeoPilot
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline Adam
09-21-2014, 09:37 PM
Post: #1
W programie sprzedajemy miejsce na swoich serwisach. W miejscach tych będą wyświetlane reklamy kontekstowe, coś na wzór AdKontekst czy AdSense. Program charakteryzuje sie bardzo przyzwoitymi stawkami za miesiąc. Wypłata wpływa w max 3 dni na konto. Działam tam juz spooooro czasu, jeśli macie pytania to zapraszam


Dodam jeszcze zrzut ekranu z zarobkami.
   
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj




Offline poverejay
09-21-2014, 09:58 PM
Post: #2
Na początku udało mi się tam zarobić. Niestety po pewnym czasie stronka nie spełniała ich wymagań. Z 20 około osób z programu partnerskiego też się raczej nie udało. Ciężko tam dodać stronkę a przynajmniej wtedy jak ja dodawałem. Próbować jednak trzeba Smile.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


PARAIBA

Offline Adam
09-21-2014, 10:13 PM
Post: #3
Kiedyś był trudniej sie tam załapać bo nie mieli konkurencji. Teraz jest łatwiej, ale obcięli stawki (porównując z tymi sprzed 1-2 lat)
Niemniej jednak jak widać wyżej miesięcznie skapuje wcale nie tak mało.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


PARAIBA

Offline karak
10-30-2014, 04:45 AM
Post: #4
Seopilot nie serwuje reklam kontekstowych.
Poza tym nikt nie mówi o tym jak takie systemy niszczą SEO strony.
Google potrafi bez problemu wykryć nienaturalne linki z Seopilota.
Kara nałożona przez Google może zaboleć.
Oto komunikat w narzędziach dla webmasterów po wykryciu nienaturalnych linków z Seopilota:

Wykryliśmy w tej witrynie wzorzec sztucznych lub nienaturalnych linków. Sprzedawanie linków i uczestniczenie w systemach ich wymiany w celu manipulowania rankingiem PageRank to naruszenie wskazówek Google dla webmasterów.
Ze względu na nienaturalne linki z Twojej witryny podjęliśmy ręczne działania antyspamowe w odniesieniu do ******.pl/. Google może podjąć kolejne działania w odniesieniu do Twojej witryny lub jej części.

Zalecane działanie
Wyszukaj płatne lub inne nieorganiczne linki przez użycie atrybutu rel="nofollow" lub przekierowanie na stronę pośredniczącą zablokowaną za pomocą pliku robots.txt.
Usuń wszystkie problematyczne linki ze swojej witryny.
Gdy upewnisz się, że witryna jest zgodna ze wskazówkami Google dla webmasterów, prześlij prośbę o ponowne rozpatrzenie zgłoszenia.
Aktualną listę ręcznych działań, które podjęliśmy wobec Twojej witryny, znajdziesz na stronie Ręczne działania. Jeśli lista jest pusta, nie musisz przesyłać prośby o ponowne rozpatrzenie zgłoszenia.

Jeśli stwierdzimy, że Twoja witryna nie narusza już naszych wytycznych, cofniemy ręcznie wprowadzone zmiany.

W razie pytań o sposób rozwiązania tego problemu skorzystaj z Forum pomocy dla webmasterów.

Ręczne działania:
Ta witryna może nie pojawiać się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, ponieważ wygląda na to, że narusza wskazówki Google dla webmasterów.

Google wyzerowuje PageRank oraz nakłada filtr w serpach.
Po takich działaniach Seopilot wykrywa zmniejszony ruch na stronie,
a po wykryciu PageRank zero strona wylatuje z systemu.

Jednym słowem Dziękujemy Ci Seopilocie za zniszczenie pozycji strony.
W nagrodę, jeszcze wywalacie nas z systemu.

|| Szperus.pl katalog stron PageRank 5 ||
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


PARAIBA

Offline kamilnejman
07-14-2015, 06:21 PM
Post: #5
Witam teraz to juz nie jest problem, Tylko nie takie zarobki na reklamach zysk dzieli się na ilość osób

Nowość dentysta radom zobacz nasze usługi
Odwiedź stronę użytkownikawebsite Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj




Offline pozycjoner007
02-04-2016, 02:42 AM
Post: #6
Dodalem kilka moich stron do systemu seopilot i kasa leci nie wiem jak wy ale ja jestem zadowolony. Teraz tworze nowe blogi i portale w celu dodania do seopilota zeby kilka razy zwiekszyc swoje zarobki poniewaz zarobki sa nieograniczone w trybie gieldy!
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj




Offline poverejay
02-04-2016, 04:44 PM
Post: #7
W między czasie obadam temat Seopilota na nowo. Dawno tam nie zaglądałem. Smile


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


PARAIBA

Offline Marix
08-30-2017, 07:38 AM
Post: #8
Seopilot oferuje na prawdę małe stawki jeśli chodzi o umieszczanie backlinka na stronie

Koszule damskie
Odwiedź stronę użytkownikawebsite Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


 
APPUMBRELLA
 

Offline wiksa_96
11-14-2018, 08:41 PM
Post: #9
A kto teraz oferuje duze stawki... wszedzie są one śmieszne, nie ma co sie oszukiwać Wink

Kofeina, koenzym Q10, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z pąków - to tylko niektóre z naturalnych składników przeciwzmarszczkowego kremu Richevon https://kobieta.wp.pl/krem-przeciwzmarsz...612825729a
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


OLEJ CBD

Offline poverejay
11-17-2018, 05:34 AM
Post: #10
Smile Też ostatnio dodałem kilka swoich stron do Seopilota. Z wykupieniem słabo. Na razie na nowo dodanych moich stronkach w "trybie giełdy" nikt nic nie wykupił. Korzystanie z Seopilota na blogach dalej jest bezpieczne? google nic nie "obcina"? Ktoś , coś Smile


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj







Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości