Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  MoneyMilioner & Qassa – Zbieraj perły, Wymieniaj na Pieniądze!
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline poverejay
10-17-2014, 08:40 AM
Post: #3
Aniu to zależy ile w niego "zainwestujemy czasu". Oczywiście czas to pieniądz i trudno komuś wmawiać że "jak co to tylko czas stracisz". W MoneyMilioner & Qassa opłaca się zapraszać partnerów. Mamy wtedy około 8 zł więc szybciej można uzbierać wymagany milion punktów. Samemu ciężko uzbierać wymaganą kwotę punktów. Żeby nie było ze słodzę poniżej moje wypłacone 50 zł.

[Obrazek: 52900420185515960738.png]

Ps:. Nie spotkałem się z żadną opinią aby ten projekt komuś nie wypłacił, ale trzeba podziałać aby zarobić. Realną siedzibę mają w Amsterdamie, gdzie też był mój znajomy W przeciwieństwie do eRmaila (tak się bodajże inny program nazywał). Tam jestem od ponad roku i faktycznie cokolwiek tam wypłacić jest problem. Istnieje dość długo a ani jednej wypłaty w nim nie widziałem.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


PARAIBA




Wiadomości w tym wątku
RE: MoneyMilioner & Qassa – Zbieraj perły, Wymieniaj na Pieniądze! - poverejay - 10-17-2014 08:40 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości