Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Lojalni24.pl - Sprzedajesz? Kupujesz? Promujesz? A więc zarabiaj w TrójWymiarze!
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline poverejay
05-11-2015, 08:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-23-2015 02:01 PM przez poverejay.)
Post: #1
button lojalni
 

Jak myślisz co dla Ciebie chcę przedstawić?

Marketing sieciowy? Serwis Aukcyjny? Zakupy Grupowe?

Otóż nic z tych rzeczy - ani jedno ani te pozostałe.

A....wszystko na raz!

Dlaczego?

Ponieważ aby tworzyć społeczność świadomych konsumentów i sprzedawców, którzy dzielą się ze sobą marżą oraz informacją o dobrych ofertach musimy korzystać z tych trzech "członów".
I to "ma w sobie" serwis Lojalni24.pl - Serwis Prosumencki do którego chciałbym Ciebie zaprosić.
Tym bardziej jest mi miło przedstawić tą platformę ponieważ pochodzi z miasta w którym dłuższy czas mieszkałem czyli ..Białegostoku.
W Lojalni24.pl udostępniamy narzędzie, które pomaga prowadzić i rozwijać biznes społecznościowy. Możesz rozwijać z Nami Społeczność Prosumencką gdzie większość korzyści finansowych uzyskują Użytkownicy - Sprzedający oraz Kupujący.
Zapraszam do współpracy.

Start serwisu 15-go maja i do tego dnia logujemy się jeszcze podając

login: K24S24L24

oraz hasło: startlojalni24.pl do swojego linku partnerskiego.

Mój link poniżej. Zapraszam do współpracy.

https://lojalni24.pl/konto/koordynator_self/1126

Po podaniu kilku danych stajesz się pełnoprawnym uczestnikiem Lojalni24.pl

W serwisie jest już kilkadziesiąt tysięcy ofert i blisko 2 mln towarów. Pojawiają się już pierwsze zyski użytkowników.
Obecnie trwają rozmowy z kilkoma gigantami sprzedaży z branży, którzy sprzedają tysiące produktów na Allegro.
Serwis jest także inny pod względem przesyłek, gdyż to on organizuje przesyłki. Ma podpisaną umowę z DPD gdzie cena przesyłki to tylko 9,90zł.

Mamy trzy sposoby zarabiania na serwisie:



1. Premia pieniężna za zakupy
2. Prowizja od opłat poniesionych przez sprzedających zaproszonych przez nas
3. Druga premia – dodatkowe pieniądze

Trzeci sposób jest w miarę najprostszy, bo wymaga tylko zapraszania do serwisu coraz większej liczby użytkowników, nic więcej.
Każdy zaproszony przez nas i przez osoby pod nami dołącza do naszej społeczności. Gdy użytkownicy robią zakupy, naliczane są punkty dla nas. Czym więcej użytkowników mamy pod sobą i czym więcej zakupów robią to tym więcej punktów mamy i tym większą stawkę w złotówkach za punkt.

Warto zapisać się jak najszybciej i tym więcej będziesz miał szansę zarobić. Serwis sam co jakiś czas będzie podpinał kogoś pod Ciebie, a każda osoba zaproszona przez osoby nad Tobą trafia automatycznie pod Ciebie.

Co mnie przekonało dodatkowo abym dołączył do tego serwisu ? Otóż kilka rzeczy.

Jeśli kupuję:

- mam okazję zarabiać na swoich zakupach, i to zarabiać naprawdę dużo,
w odróżnieniu od systemów marketingu sieciowego, nie muszę niczego kupować ani sprzedawać, a także mam wpływ na ofertę - mogę zaprosić do Serwisu wszystkich ulubionych sprzedawców, nawet sklepy osiedlowe,
- mogę brać udział w Akcjach Promocyjnych i zwiększać swoje przychody bez dodatkowych inwestycji.

Jeśli sprzedaję:

- każdą ofertę wystawiam bezpłatnie - dopiero po zrealizowaniu sprzedaży przekazuje zadeklarowany Rabat Społeczności Prosumenckiej, sprzedaje lojalnym Klientom, którzy chcą kupować jak najwięcej i polecać Moje Towary lub Usługi innym Użytkownikom,
znacząco ograniczam, a nawet całkowicie eliminuje koszty nieskutecznie doręczonych przesyłek oraz zwrotów - kupującym zależy na odbiorze zamówienia, bo wtedy zarabiają.

Jeśli polecam Towary i Usługi:

- zarabiam na poleceniach - mogę osiągać przychód pasywny, budując Społeczność, pomagając znajomym w korzystnych zakupach i zwiększając swoją stawkę za punkt,
zarabiam na obrotach znajomych, bo moje polecenia mają konkretną wartość,
- zarabiam Premię od wprowadzonych Sprzedających, którzy uzyskali wymierne korzyści dzięki mojej aktywności i dzielą się nią ze mną.

Jak działamy w Lojalni24.pl

Zarabiaj na zakupach

Kupujesz codziennie? Wystarczy, że będziesz to robił razem z nami. Za każde zakupy otrzymujesz Punkty (LP), które wymieniasz na gotówkę. Każde Twoje zakupy przeprowadzone za pomocą Serwisu Prosumenckiego Lojalni24.pl premiowane są Punktami, które automatycznie powiększają wartość Twojego konta. Punkty to nie jakieś wirtualne wartości znikające po upływie terminu - to prawdziwe pieniądze. Każdy Punkt ma realną wartość finansową, przeliczaną na złotówki. W zależności od kupowanego asortymentu i wielkości zakupów, każda złotówka wydana na zakupy za pośrednictwem Serwisu Lojalni24.pl daje Ci możliwość odzyskania nawet do 90 % wydanej kwoty. W taki oto prosty sposób wydane pieniądze wracają do Ciebie. Jeżeli tylko masz taką ochotę, zebrane Punkty możesz w dowolnej chwili wypłacić w gotówce albo przeznaczyć na kolejne lojalne zakupy. Nie ma ograniczeń co do sposobu zarządzania Twoimi zgromadzonymi pieniędzmi.

Zarabiaj na poleceniach

Kupujesz w Internecie? Masz znajomych z którymi dzielisz się opiniami na temat zakupionych Towarów lub Usług? Zacznij zarabiać opowiadając o zakupach i pomagając swoim znajomym w jeszcze tańszym kupowaniu. Dziel się swoją wiedzą na temat taniego kupowania w Internecie i zapraszaj swoich znajomych. Im więcej Twoi przyjaciele kupią za pośrednictwem Serwisu Prosumenckigo Lojalni24.pl, tym więcej i Ty zarobisz. Zakupy Twoje i Twoich znajomych zwiększają sumę zebranych Punktów, dzięki czemu wzrosną Wasze przychody. Żeby zarabiać z nami, nie musisz niczego sprzedawać. Wystarczy jedynie polecać Serwis lub wybrane produkty czy usługi.

Zarabiaj na sprzedaży

Sprzedajesz w Internecie? Zarabiaj więcej dzięki Serwisowi Prosumenckiemu Lojalni24.pl. Szukasz nowych kanałów dystrybucji swoich Towarów i Usług? Dołącz do największego Serwisu skupiającego lojalną społeczność wyedukowanych Klientów o dużym potencjale zakupowym. Serwis Prosumencki Lojalni24.pl łączy najlepsze cechy serwisów aukcyjnych i zakupów grupowych oraz oferuje Ci dostęp do największej siły Internetu - rozproszonej po całej Polsce grupy lojalnych Klientów, którzy chcą kupować. A co najważniejsze, chcą też polecać Twoją ofertę swoim znajomym. Dzięki Społeczności Prosumenckiej zgromadzonej wokół Serwisu Lojalni24.pl Twoje obroty będą rosnąć. Niezależnie czy jesteś hurtownikiem czy sprzedawcą detalicznym i możesz dostarczyć swój Towar w całej Polsce, czy świadczysz usługi w swojej okolicy już teraz powinieneś pokazać ofertę swoim przyszłym Klientom. Rozpocznij współpracę bez żadnego ryzyka - w Serwisie Lojalni24.pl nie ponosisz żadnych kosztów dopóki nie dojdzie do zrealizowania Transakcji. Każda zrealizowana Transakcja to nowy lojalny Klient. Ty dzielisz się z Klientem częścią swojej marży, zyskując lojalnego i oddanego Klienta gotowego podzielić się opinią na Twój temat ze swoimi znajomymi.

Ile konkretnie mogę zarobić?

Wiele zależy od działań jakie podejmujesz oraz potencjału Twojej Społeczności Kupujących. Natomiast orientacyjne przychody na poszczególnych Poziomach Premiowych jakie możesz osiągać co miesiąc, możesz obliczyć korzystając z poniższej tabeli stawek za 1 Punkt. Czym więcej Punktów zdobędziesz w danym miesiącu, tym wyższą uzyskasz Premię Pieniężną.

lojalni tabela



[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj



SPRAWD?, ZOBACZ JAK TO DZIA?A!

  Aiop  

Offline poverejay
05-23-2015, 02:00 PM
Post: #2
Zapraszam do obejrzenia mojej prezentacji serwisu Lojalni24.pl





[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj







Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości