INDIA

  LikesXL - RevShare z Gigantami Reklam
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline poverejay
05-12-2016, 08:15 AM
Post: #1
likesxl button

LikesXL wystartował 19 października 2015 r. Są pierwszą platformą reklamową online, która przyciągnęła korporacyjne giganty takie jak:

BMW+++++VERSACE+++++NIKE+++++VOLKSWAGEN+++++DISNEYLAND PARIS+++++ARMANI+++++ADIDAS+++++IKEA+++++PIZZA HUT+++++GUCCI+++++GENERAL MOTORS+++++COCA COLA+++++BOSS+++++VOLVO+++++PRADA+++++MERCEDES AMG+++++RENAULT+++++SVAROWSKI+++++AUDI+++++SONY+++++L.OREAL+++++KFC+++++LUFTHANS​A+++++CHANEL NO 5+++++ATOMIC+++++QATAR Airway+++++PORSCHE

Po rejestracji w LikesXL wystarczy wejść w zakładkę "ADVERTISEMENTS" a potem w podzakładkę " LOOK AT ADS" i możemy zobaczyć reklamy tych firm.

Link Partnerski - Rejestracja w LikesXL - KLIKNIJ

 

Opis rejestracji (jeżeli chcesz pracować razem ze mną w tym biznesie to przy rejestracji z mojego linku referencyjnego podaj jeszcze raz mój numer: 4823881 oraz sprawdź dane sponsora) :

 

rejestracja LikesXL

 

Po rejestracji napisz na do mnie na KONTAKT. Otrzymasz plakaty reklamowe oraz video promujące firmę LikesXL. Możesz je wykorzystać na swoim blogu, grupach FB, Skype czy YT.

 

 

Właścicielem programu jest firma SETIMO. AG - korporacja działająca w Unii Europejskiej z siedzibą w Lichtensteinie i na Malcie. Platforma ta ma wyjątkowy 5 poziomowy plan kompensacyjny i jest dla każdego, kto szuka poważnych możliwości biznesowych prowadzonych przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej.

INFORMACJE TECHNICZNE:

W LikesXL kupujemy PR (Public Relations) PACK.

Koszt jednej paczki to 50 euro - zwrot 60 euro - naliczenia co 30 minut.

Maksymalnie możemy zakupić 900 PR PACKS. Każdy z nich zarabia dziennie od 0,35€ - 1,20€. Gdy mamy pracujące 900 PR PACKS program automatycznie zakupuje miesięcznie 200 nowych paczek, więc zarobki systematycznie rosną.

Po osiągnięciu zwrotu 60 euro paczka wygasa - wypłacamy tę kwotę lub ją reinwestujemy w nowe paczki. Aby otrzymać naliczenie wymagane jest obejrzenie minimum 10 dwudziesto - sekundowych reklam dziennie.

Minimum do wypłaty to 50 euro.

Prowizje w 5 poziomach: 8%, 4%, 3%, 2%, 1%.

Produkty które firmy reklamowe oferują będzie można zakupić poprzez program, co spowoduje że wydane pieniądze przekształcą się na PR PACKS , na których dodatkowo codziennie będziemy mogli zarabiać . Platforma była testowana przez 3 miesiące w Norwegii przez 8000 osób i wszystko ponoć zostało dopięte na ostatni guzik.

Zakup PR PACKS odbywa się za pomocą karty kredytowej (Visa/MasterCard) lub przelewu bankowego. Wypłaty przelewami bankowymi lub z bankomatów EuropaCard - prepaid MasterCard.

Dołączone zostaną także inne opcje dla osób z Dalekiego Wschodu ( Japonia, Chiny itd.).

Firma podpisała na 10 lat kontrakt z agencjami reklamowymi reprezentującymi te wielkie brandy z budżetami reklamowymi idącymi w setki milionów $. Firmy których filmy reklamowe oglądamy w LXL otrzymały akceptację demonstrowania nam tych reklam. Generuje to stałe zyski z wszystkich naszych kliknięć i wyświetleń.
Wszystkie środki i depozyty LXL posiadają gwarancję bezpieczeństwa. Są one w 100% zarządzane przez Instytucje Powiernicze w Szwajcarii. LXL nie może dokonywać wypłat czy dokonywać jakichś dyspozycji finansowych bez ich akceptacji. Reklamy wyświetlane w LXL są faktycznie firm renomowanych i dobrze znanych na rynku.

LikesXL współpracuje z agencjami reklamowymi największych koncernów Światowych. Między innymi dlatego są tutaj usuwane tzw. "martwe dusze" czyli konta, które są fikcją lub są nie opłacone - chodzi o rzeczywiste dane dla reklamodawców jakim potencjałem i możliwościami promocyjnymi dysponuje LikesXL ( tego brakuje w innych programach RevShare gdzie reklamuje się , że maja tylu i tylu uczestników ale kalkulują wszystkie, często fikcyjne konta )

LieksXL będzie miało wiele ciekawych dodatkowych opcji jak np. wypłaty w złocie, platynie, srebrze, BTC

Teraz czas na Twoją decyzję. Możesz oczywiście nadal się przyglądać lub zaryzykować i dołączyć już teraz. To już jest wielki Marketingowy Hit.

Nasza Polska grupa LikesXL na Facebooku - KLIKNIJ!


Ważne! LikesXL


W pierwszym miesiącu jesteśmy w firmie na pakiecie "Gold". W tym momencie z zakupionego pakietu mamy 8% a nie 4%. Robiąc w tym miesiącu upgrade roczny oraz zakupując min. 1 PR PACK mamy dostęp do prowizji poleconych do 3-ego poziomu lub do 5-go poziomu.

W pierwszym miesiącu musisz zdecydować o tym jaki upgrade wybierzesz ( w wirtualnym biurze mamy zegar który nam odlicza do kiedy kończy nam się pakiet). Jeżeli nie wybierzesz żadnego ( w takim przypadku będziesz mógł to zrobić dopiero za rok) to prowizje będziesz otrzymywać tylko z dwóch swoich poziomów. Gdy wybierzesz za 60 euro - to rok czasu będziesz mieć prowizje z 3 poziomów. Jeżeli wybierzesz upgrade za 180 euro - to przez rok masz prowizje aż do 5 poziomu.

Firmy które się reklamują w LikesXL nie chcą "śmieciowych" statystyk. Dlatego też każda osoba musi być osobą aktywną. Gdy konto jest aktywne podawane statystyki dla tych firm mają sens aby się tam reklamować. Jeżeli ktoś nie kupi aktywnych PR PACK to jego konto zostanie usunięte. Co miesiąc ma być przeprowadzane czyszczenie kont. Można oczywiście potem zarejestrować się ponownie ale wszystkie ewentualne działania które mieliśmy na starym koncie nie będą dostępne.

Zapoznaj się również z poniższymi materiałami.

Jak zrobić Upgrade oraz kupić paczki PR PACK - KLIKNIJ!

 

Abonamenty i Opłaty w LikesXL.

Video Piotra Nastałka.

 

 

Kalkulatory do LikesXL - KLIKNIJ!


Moje biuro w LikesXL - Poniżej!


 

13.02.2016 LXL opisane biurooo

 

event wrazenia likesxl

Statystyki na dzień 20.03.2016:32 milionów osób miesięcznie ogląda naszą stronę internetową
191 krajów LikesXL jest aktywna
14 języków tłumaczone (PowerPoint i wideo, na stronie internetowej w 12 językach), wiele więcej przekładów będzie wkrótce.
W ubiegłym tygodniu osiągnęliśmy 0,62 centów za paczkę, nasz cel to 0,75eur
82 Seminaria internetowe na całym świecie przez tydzień
52 spotkań tygodniowo na całym świecie
72.000 osób zarejestrowanych

 

wiecej info

 [Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Baner 125x125
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Dominant Finance