BCN

  BCC Kryptowaluta BitConnecta 3 sposoby zarabiania + Bot 1 %
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline poverejay
10-31-2017, 03:39 AM
Post: #1
[Obrazek: bitconnect.png?v=15782344787]

Co nam oferuje platforma BitConnect ?

- Kryptowaluta BCC
- Technologia BlockChain
- Bot zarabiający około 1 % dziennie
- 8 % miesięcznie z POS (portfel - wallet)
- Ponad 1 miliard $ kapitalizacji
- Wysokie miejsce w TOP 10 CoinMarketCap
https://coinmarketcap.com/currencies/bitconnect
Aplikacja na Androida

[Obrazek: bitconnect-8-miejsce.jpg]

CZYM JEST BITCONNECT I JAK W NIM DZIAŁAĆ?

BitConnect jest kryptowalutą, która powstała w listopadzie 2016 roku. Potencjał platformy jest ogromny. Ich krypto BCC obecnie "piastuje" zaszczytne miejsce w TOP 10 CoinMarketCap - BCC

BitConnect to jedyna platforma która z takim rozmachem działa w oparciu o swoją własną "krypto". Wzrost wartości BCC ciągle się zwiększa. W ofercie firmy oprócz Bota (zarabia około 1 % dziennie) są jeszcze trzy inne sposoby zarabiania - Trading, Mining, Staking

Czysty Link:
https://bitconnect.co
Link Partnerski - BITCONNECT
https://bitconnect.co/?ref=poverejay

Moje pakiety w pracy:

[Obrazek: bitconnect-moje-pakiety.jpg]


[Obrazek: 41146552804504971255.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


sejfik.com

Offline poverejay
10-31-2017, 03:41 AM
Post: #2
CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ O BITCONNECT

BitConnect to kryptowaluta która ma swój własny Blockchain. Ich krypto znajduje się na kilku giełdach a z oczywistych względów większość znajduje się na ich platformie. Na dziś 21.10.2017 rok cena za 1 BCC wynosi około $214. Bez względu czy ta cena spadnie czy poleci do góry to mam świadomość że ich platforma nie jest kolejną stroną do szybkiego zysku dla Adminów. Firma ma zyski z giełdy, swoją kryptowalutę, metodę PoS, BOTA więc widać że zarabiają a skoro oni mają z tego korzyści to My też.


Minimalna inwestycja od 100$. Wypłaty każdego dnia od minimum 1 $. Nasz depozyt jest zwracany na koniec kontraktu.

[Obrazek: bitconnect-inwestycje.jpg]

[Obrazek: 1-bitconnect-bot.jpg]

PROCES WPŁATY ORAZ ZAMIANY BTC NA BCC W CELU AKTYWACJI BOTA - BITCONNECT

Na poniższych screenach zobaczysz jak poprawnie wpłacić BitCoiny aby potem je zamienić na BitConnecty BCC i uruchomić Bota który będzie dla Ciebie generował około 1 % dziennie.1 KROK. Wpłata BTC do systemu

[Obrazek: 1-Bitconnect-wplata.jpg]

[Obrazek: 2-Bitconnect-wplata.jpg]

[Obrazek: 3-Bitconnect-wplata.jpg]

2 KROK. Zamiana BTC na BitConnecty BCC

[Obrazek: 1-Bitconnect-wplata-BCC.jpg]

Proces rejestracji oraz jak działa Bot BitConnecta w video

KAPITALIZACJA

BitConnect to Kryptowaluta oparta na własnym Blockchain, której kapitalizacja sięga już ponad Miliard Dolarów i zajmuje wysokie miejsce pod względem kapitalizacji na świecie, wśród tysiąca innych kryptowalut co widzimy na https://coinmarketcap.com

SPOŁECZNOŚĆ
BitConnect jest również Krypto Społecznością, zaprojektowaną w celu zapewnienia wielu możliwości inwestycyjnych. Platforą, w której można całkowicie poznać niezależność, jakiej wszyscy pragniemy, poprzez możliwość ciekawych dochodów w bardzo niestabilnym świecie.

DEPOZYT - REINWESTYCJA
Depozyt jest zwracany dla nas do wypłaty po upłynięciu czasu kontraktu. Dzienny zarobek już od $1 możemy sobie wypłacać / przelewać na nasze zewnętrzne portfele – nie ma przymusowego obowiązku re-inwestycji. Po 3 miesiącach możemy tak naprawdę podwoić swój depozyt – wypłacić sobie to co wpłaciliśmy na początku i już od tej pory zarabiać z 0% ryzyka stracenia własnych wpłaconych środków. Plan rozwoju Bitconnect jest bardzo ambitny i od początku do teraz realizowany bez poślizgów.

PROGRAM PARTNERSKI
Możesz stać się Promotorem Biznesu. Gratyfikacje z polecenia są aż do 10 poziomu w strukturze. Tak wiem - wiele osób powie - kolejna piramidka...ale...trzeba przyznać, że mimo tylu poziomów, % otrzymywany jest rozsądnie niski co nie powinno zaburzyć płynności finansowej programu. Wielopoziomowy system poleceń i prowizji w pierwszej linii oferuje 7% (osoby bezpośrednio zaproszone), dalej 3% dla poziomu drugiego, 1% poziom trzeci i czwarty. Pozostałe są to wartości mniejsze niż procent.


[Obrazek: 41146552804504971255.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


EXP

Offline poverejay
10-31-2017, 03:42 AM
Post: #3
W ofercie firmy oprócz Bota są jeszcze trzy inne sposoby zarabiania.

[Obrazek: 1-bitconnect-staking.jpg]

BITCONNECT - STAKING
Będąc w posiadaniu kryptowaluty BitConnecta stają się one naszym oprocentowanym aktywem (8 % miesięcznie poprzez metodę POS - którą możemy wykorzystać na naszych komputerach). Wszystko co należy zrobić to posiadać swoje monety w portfelu BitConnect-QT. Otrzymamy wtedy odsetki od ich balansu w zamian za utrzymanie bezpieczeństwa w sieci. Jak tu zarabiamy? Po prostu - na wzroście ceny, oraz poprzez gromadzenie większej ilości ich coinów na swoim wallet.

[Obrazek: 2-bitconnect-trading.jpg.jpg]

BITCONNECT - TRADING
W tym przypadku możemy zarabiać na handlu coinem BitConnecta. Wykorzystujemy tą opcję celem uzyskania zysku na wahaniach cen BitConnecta. Zasada prosta. Kupujemy BCC po niższej cenie a sprzedajemy po wyższej. Zawsze również można potem kupić ponownie za niższą cenę i potem sprzedać za wyższą wykorzystując przy tym różnicę cenową.

[Obrazek: 3-bitconnect-mining.jpg.jpg.jpg]

BITCONNECT - MINING
Skoro BCC jest w cenie - to warto je wydobywać za pośrednictwem "miningu". Jest to proces w którym generowane są kolejne monety BitConnecta. Monety te możemy wydobywać z procesora / GPU a więc nie potrzebujemy koparki ASIC jak do Bitcoina - reasumując możemy BCC kopać na swoich komputerach.

I kilka info z ceremoni BitConnecta w Tajlandii.

[Obrazek: bitconnect-ceremonia-tajlandia.jpg]

[Obrazek: 1-bitconnect-live-tajlandia.jpg]

Muszę przyznać że była zrobiona na „bogato”. Oprócz występów artystycznych, pokazów wystąpili też liderzy z wielu krajów. Były również informacje o wprowadzeniu MasterCard – system BCCPay. Od 31 pażdziernika kolejna giełda na której będzie BCC.

Transmisję można było zobaczyć na żywo w Internecie.

START 1 Grudnia – BCCPAY – MASTERCARD
https://bccpay.co[Obrazek: 41146552804504971255.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytujSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


sejfik.com