BCN

  Regulamin Ogólny
     Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline poverejay
09-01-2014, 09:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2017 07:49 AM przez poverejay.)
Post: #1
Ogólne Zasady Regulaminu na ZarabiajNonStop.pl

W obecnym stanie nie ma obowiązku posiadania konta VIP do umieszczania swoich linków partnerskich na forum.

1. Regulamin obowiązuje od 1 września 2014r. Każda osoba na forum mu podlega. Akceptacja nastąpiła podczas rejestracji. W przypadku jeżeli regulamin nie zawiera pewnych postanowień - decyzje podejmuje Administracja. Regulamin może w każdej chwili się zmienić do czego zastrzegamy sobie prawo.

2. Forum służy jedynie wymianie informacji, poglądów oraz rozmów i dyskusji. Administracja w żaden sposób za nie nie odpowiada a jedynie może dbać o ich przebieg.

3. Na forum są różne formy oraz programy inwestycyjne, mniej lub bardziej bezpieczne. Inwestując, pamiętaj aby robić to rozważnie. To Twoje ryzyko - nie ZarabiajNonStop.pl i robisz to na własną odpowiedzialność.

4. Nie spamuj swoimi linkami polecającymi jeżeli to jest niezgodne z regulaminem naszego forum. Za spam uważa się również umieszczanie reklamy, refflinków itp. w miejscu do tego nie przeznaczonym na forum. Zakaz bezmyślnego "nabijania postów".

5. Nie używajmy brzydkich i wulgarnych zwrotów. Emocje mogą ponieść każdego ale należy nad nimi panować.

6. Zakaz powielania i dublowania tematów. W tym celu należy skorzystać z wyszukiwarki na forum, aby znaleźć podobne tematy.

7. Dane w swoim profilu umieszczasz na swoją odpowiedzialność. Należy mieć na uwadze że na forum mogą być osoby które będą chciały w różny sposób naciągnąć użytkownika.

8. Sygnatura
W "sygnaturce" można umieścić dwa linki, tekst lub grafikę w dwóch liniach tekstu. W przypadku jednak jeżeli okażą się one w jakikolwiek sposób niezgodne z zasadami forum - Administracja ma prawo ich edycji lub całkowitego usunięcia.

9. Budowa tematu
Należy odpowiednio "budować" zamieszczane wątki oraz posty na forum.

a) najpierw umieszczamy w poście nazwę tematu (może być kolorowa lub pogrubiona)

b) następnie dodajemy obrazek

c) umieszczamy krótki wstęp.

d) podajemy link partnerski (konta VIP) lub czysty link (bez konta VIP)

Możliwość umieszczania linków partnerskich dotyczy kategorii:

ZARABIAJ ONLINE - INWESTYCJE I MOŻLIWOŚCI
ZARABIAJ ONLINE - PROJEKTY PODWYŻSZONEGO RYZYKA
ZARABIAJ BEZ INWESTYCJI

e) dodajemy rozwinięcie tematu

- w założonym wątku rozmawiamy i dyskutujemy na dany temat, nie reklamujemy innych programów, firm czy linków partnerskich, od tego mamy możliwość założenia nowego wątku, szczególnie się to tyczy kategorii "ZARABIAJ ONLINE - INWESTYCJE I MOŻLIWOŚCI ", "ZARABIAJ ONLINE - PROJEKTY PODWYŻSZONEGO RYZYKA" oraz "Zarabiaj Bez Inwestycji". "Właścicielem" linku partnerskiego (konta VIP) jest założyciel tematu i tylko on może go tam umieścić. Pozostałe osoby będące w danym projekcie mogą swój reflink promować np. w sygnaturce.

10. Jeżeli złamałeś regulamin (co przecież może się zdarzyć), edytuj swój temat i go popraw lub napisz do Moderatora lub Administratora.

11. Jeżeli program umieszczony na forum jest projektem niewypłacalnym czyli to już SCAM - Poinformuj o tym w temacie lub napisz do osób zarządzających forum.

12. Za wszelkie przejawy łamania regulaminu na forum będą odpowiednie "nagrody" czyli - Ostrzeżenia. W przypadku nagminnych ostrzeżeń od Administracji jest też przewidziany - Ban Na Forum lub w Shoutbox.

13. Użytkownicy mają zakaz korzystania z czerwonego koloru, jest on zarezerwowany dla Administracji na poprawianie tematów i ewentualne upomnienia.

14. Każdy użytkownik zgadza się na otrzymywanie wiadomości od Administracji. Mogą to być informacje odnośnie forum lub oferty reklamowe.

15. Shoutbox
- nie bluzgaj na czacie
- nie spamuj, jeżeli Administracja stwierdzi że natarczywie używasz linków na czacie - zostaną one usunięte a osoba taka zostanie odpowiednio pouczona, można umieszczać natomiast linki kierujące do tematów na forum
- czat służy do luźnych rozmów i na tym należy się skupić, wszelkie kłótnie i niedomówienia proszę załatwiać na PW


16. W kategorii "Kantorek" każdy odpowiada indywidualnie za sprzedaż oraz kupno waluty. Forum jest wymiennikiem informacji - nie pieniędzy.

Regulamin do kategorii:
Zareklamuj Swój Blog, Forum, Stronę

Jeżeli chcesz założyć temat w tym dziale z własnym blogiem/stroną www trzeba posiadać konto VIP lub umieścić link prowadzący do naszej strony www na swojej stronie.

Inwestowanie na rynku Forex, towarowym, giełdzie, kryptowalutach czy reklamie internetowej zawsze wiąże się z ryzykiem.

Forum zarabiajnonstop.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym a wszelkie załączniki, wpisy przygotowano wyłącznie w celach informacyjnych. Podane informacje: nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów lub wystawców, nie stanowią oferty zbycia lub nabycia wymienionych w nich instrumentów finansowych, nie stanowią podstawy do zawarcia,jakiejkolwiek umowy lub powstania jakiegokolwiek zobowiązania.
[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytujSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Baner 125x125