Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Regulamin Ogólny
     Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline poverejay
09-01-2014, 09:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-20-2019 09:34 AM przez poverejay.)
Post: #1
Ogólne Zasady Regulaminu na ZarabiajNonStop.pl1. Regulamin obowiązuje od 1 września 2014r. Każda osoba na forum mu podlega. Akceptacja nastąpiła podczas rejestracji. W przypadku jeżeli regulamin nie zawiera pewnych postanowień - decyzje podejmuje Administracja. Regulamin może w każdej chwili się zmienić do czego zastrzegamy sobie prawo.

2. Forum służy jedynie wymianie informacji, poglądów oraz rozmów i dyskusji. Administracja w żaden sposób za nie nie odpowiada a jedynie może dbać o ich przebieg.

3. Na forum są różne formy oraz programy inwestycyjne, mniej lub bardziej bezpieczne. Inwestując, pamiętaj aby robić to rozważnie. To Twoje ryzyko - nie ZarabiajNonStop.pl i robisz to na własną odpowiedzialność.

4. Nie spamuj swoimi linkami polecającymi jeżeli to jest niezgodne z regulaminem naszego forum a więc np. nagminne. Za spam uważa się również umieszczanie reklamy, refflinków itp. w miejscu do tego nie przeznaczonym na forum. Zakaz bezmyślnego "nabijania postów".

5. Nie używajmy brzydkich i wulgarnych zwrotów. Emocje mogą ponieść każdego ale należy nad nimi panować.

6. Nie powielajmy i nie dublujmy na siłę tematów. W tym celu należy skorzystać z wyszukiwarki na forum, aby znaleźć podobne tematy.

7. Dane w swoim profilu umieszczasz na swoją odpowiedzialność. Należy mieć na uwadze że na forum mogą być osoby które będą chciały w różny sposób naciągnąć użytkownika.

8. Sygnatura
W "sygnaturce" można umieścić dwa linki, tekst lub grafikę w dwóch liniach tekstu. W przypadku jednak jeżeli okażą się one w jakikolwiek sposób niezgodne z zasadami forum - Administracja ma prawo ich edycji lub całkowitego usunięcia.

9. Budowa tematu
Należy odpowiednio "budować" zamieszczane wątki oraz posty na forum. Najlepiej trzymając się poniższych zasad.

a) najpierw umieszczamy w poście nazwę tematu (może być kolorowa lub pogrubiona)

b) następnie dodajemy obrazek

c) umieszczamy krótki wstęp.

d) podajemy link partnerski lub czysty link

e) dodajemy rozwinięcie tematu

- w założonym wątku rozmawiamy i dyskutujemy na dany temat, nie reklamujemy innych programów, firm czy linków partnerskich, od tego mamy możliwość założenia nowego wątku, szczególnie się to tyczy kategorii "ZARABIAJ ONLINE - INWESTYCJE I MOŻLIWOŚCI ", "ZARABIAJ ONLINE - PROJEKTY PODWYŻSZONEGO RYZYKA" oraz "Zarabiaj Bez Inwestycji". "Właścicielem" linku partnerskiego jest założyciel tematu i tylko on może go tam umieścić. Pozostałe osoby będące w danym projekcie mogą swój reflink promować np. w sygnaturce lub w innym, założonym przez siebie wątku. Ważne aby ten sam projekt w dwóch przypadkach nie był "kopią - kopii)

10. Jeżeli złamałeś regulamin (co przecież może się zdarzyć), edytuj swój temat i go popraw lub napisz do Moderatora lub Administratora.

11. Jeżeli program umieszczony na forum jest projektem niewypłacalnym czyli to już SCAM - Poinformuj o tym w temacie lub napisz do osób zarządzających forum.

12. Za wszelkie przejawy łamania regulaminu na forum będą odpowiednie "nagrody" czyli - Ostrzeżenia. W przypadku nagminnych ostrzeżeń od Administracji jest też przewidziany - Ban Na Forum lub w Shoutbox.

13. Użytkownicy mają zakaz korzystania z czerwonego koloru, jest on zarezerwowany dla Administracji na poprawianie tematów i ewentualne upomnienia.

14. Każdy użytkownik zgadza się na otrzymywanie wiadomości od Administracji. Mogą to być informacje odnośnie forum lub oferty reklamowe.

15. Shoutbox
- nie bluzgaj na czacie
- nie spamuj, jeżeli Administracja stwierdzi że natarczywie używasz linków na czacie - zostaną one usunięte a osoba taka zostanie odpowiednio pouczona, można umieszczać natomiast linki kierujące do tematów na forum
- czat służy do luźnych rozmów, promocji swoich postów i na tym należy się skupić, wszelkie kłótnie i niedomówienia proszę załatwiać na PW


16. W kategorii "Kantorek" każdy odpowiada indywidualnie za sprzedaż oraz kupno waluty. Forum jest wymiennikiem informacji - nie pieniędzy.

17. Reklama na ZarabiajNonStop

Aby umieścić reklamę strony, bloga, na forum, najpierw należy dodać na swoją stronę któryś z poniższych bannerów. Dotyczy to działu "ZAREKLAMUJ SWOJĄ STRONĘ ZWIĄZANĄ Z ZARABIANIEM"

Banner 468x60

[Obrazek: zarabiajnonstop-banner-468-jako-jodpek.jpg]

Banner 728x90

[Obrazek: zarabiajnonstop-banner-728.jpg]

Banner 125x125

[Obrazek: 125-zarabiajnonstop-button.png]

Banner 300x395

[Obrazek: zarabiajnonstop-300x-plakat.jpg]Idea Forum ZarabiajNonStop

Głównym zadaniem forum jest dobra zabawa oraz rozrywka z możliwością pokazania alternatywnych działań odnośnie nowoczesnej technologii, opcji zarabiania, reklamy, marketingu, spotkań offline. Życzę konkretnych kontaktów oraz fajnych relacji.Ryzyko:

Inwestowanie na rynku Forex, towarowym, giełdzie, kryptowalutach czy reklamie internetowej zawsze wiąże się z ryzykiem.

Forum zarabiajnonstop.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym a wszelkie załączniki, wpisy przygotowano wyłącznie w celach informacyjnych. Podane informacje: nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów lub wystawców, nie stanowią oferty zbycia lub nabycia wymienionych w nich instrumentów finansowych, nie stanowią podstawy do zawarcia,jakiejkolwiek umowy lub powstania jakiegokolwiek zobowiązania.
[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytujSPRAWD?, ZOBACZ JAK TO DZIA?A!

  Aiop  
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości