Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  jedzenie i kosmetyki przez internet
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline Guantanamera
08-20-2018, 09:51 PM
Post: #1
Hej!
Jesli chodzi o kosmetyki czy suplementy przez internet - nigdy nie wiemy, co tam tak naprawde jest. W zwiazku z tym mam pytanie - czy kupujecie? Zamawiacie kosmetyki/suplementy przez internet? A co z kupowaniem jedzenia ze sklepow on-line? Sprawdza sie to u was?
Z góry dzieki za odp!

Lubisz wykonywać ćwiczenia na biustu ujędrnienie i powiększenie? Może czas spróbować?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


aiopp

Offline poverejay
08-21-2018, 08:34 AM
Post: #2
Jest dużo firm tego typu opartych o MLM. Produkty bardzo różne i tu masz rację, czasem warto konkretnie posprawdzać co będzie w zestawie i z czym mamy do czynienia bo nie wiadomo co tak naprawdę w tych kapsułkach może być. Do mnie ostatnio dzwonił znajomy i oferował współpracę w firmie ELEV8. ELEV8 zebrał wszystko co jest niezbędne do utrzymania zdrowej i produktywnej aktywności naszego organizmu. Ponoć jest to potężny eliksir energii, witalności i ogólnego stanu zdrowia.

Co najważniejsze znajomy przesłał mi kilka kapsułek twierdząc że sam nie wierzył w jego działanie. Skosztował i zaczął kupować. To samo mi zalecił nie w kwestii działania bezpośrednio w planie marketingowym tej firmy, ale po prostu abym zobaczył efekt na sobie.
Jutro połknę jedną. Zobaczymy Smile W sumie korzystam bardziej z gotowych wyciskanych soków np. Rokitnik, Granat, Sok z brzozy czy Żurawina. O firmie jest też dość głośno, można też obejrzeć video - prezentację o tym produkcie.









[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj



SPRAWD?, ZOBACZ JAK TO DZIA?A!

  Aiop  

Offline tingang
09-12-2018, 12:30 AM
Post: #3
Kosmetyki, suplementy i tego typu rzeczy kupuję tylko znanych mi firm. Nie przepadam za tworami typu MLM.
Za to jedzenie bez problemu np. z Tesco można kupić przez internet i swego czasu na to się decydowałem.

Masz problem z zmarszczkami? Skorzystaj z https://rabatio.com/sklepy/richevon
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


PARAIBA

Offline poverejay
09-16-2018, 11:00 AM
Post: #4
Jasne. Każdy ma swoje preferencje Smile


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


 
APPUMBRELLA
 

Offline paulinkabadowska
08-02-2019, 06:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2019 08:39 PM przez paulinkabadowska.)
Post: #5
Preferuję stronę https://shopsy.pl/ ponieważ ma wszystkie sklepy z ubraniami i kosmetykami w swoim katalogu, a kupienie ulubionych produktów Too Cool For School jest bardzo łatwe.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj







Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości