Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Kogel Mogel 3 - MiszMasz
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline poverejay
01-24-2019, 05:54 AM
Post: #1
Kto się wybiera na "trójkę" Kogel Mogel? Kto już oglądał? Plejada gwiazd w filmie, idę w najbliższą sobotę.





Dla przypomnienia:

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

źródło: https://www.filmweb.pl




[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Reklama D?wigni? Handlu - Wykorzystaj Najlepsze Platformy Reklamowe Do Promocji Swoich Projektów, Stron, Banerów!

   


Offline poverejay
01-28-2019, 09:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-28-2019 09:46 PM przez poverejay.)
Post: #2
Byłem, widziałem, może rewelacji nie ma poza tym że był Zenek z Akcentu no i imprezka sie rozkręciła Smile Ogólnie starsze odcinki bardziej mi się podobały, ale wiadomo - dla każdego coś innego. Trzeba pójść obejrzeć i ocenić Smile

Ps:.. Średnia wieku w kinie, na filmie zdecydowanie po 30 - stce


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


 
Projekt "Asysty Inwestycyjniej" w postaci Zautomatyzowanego Bota Do Zada? - Specjalnych!
 
EkosystemCrypto




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości