Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Projekt w którym efektywnie się zareklamujesz
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline poverejay
02-07-2019, 02:08 AM
Post: #1
EasyHits4u nie jest typowym programem do zarabiania. Wynagrodzenie nie jest tu zbyt duże, ale spróbować zawsze warto, np. poprzez polecanie projektu.


Czym więc EasyHits4u jest?Jest typową stroną służącą do wymiany ruchu, jeżeli więc działasz w różnych firmach online, programach partnerskich, MLM to możesz potraktować ją jako serwis do zdobywania poleconych. Warto zauważyć że zasięg reklam jest międzynarodowy.

[Obrazek: easy-punkty-bonusy.jpg]

Zależnie od wybranego RATIO (2:1/15s lub 1:1/20s) otrzymamy określona liczbę kredytów na swoje strony, po obejrzeniu reklam. Po rejestracji otrzymasz od razu trochę darmowych kredytów, które możesz wykorzystać na promocję swoich stron. Otrzymasz 0.30$ za obejrzenie 1 000 stron oraz dodatkowe bonusy, premie za każdorazowe 25 – ięć obejrzanych dziennie stron.

[Obrazek: easy-bonusiki.jpg]

Oprócz wyświetlanych reklam w autosurfie można wykorzystać kredyty do reklam Tekstowych i Banerowych.

Jakie mamy możliwości w EasyHits4U?
(opisy zakładek lewa strona)My sites – tutaj dodajemy strony do promowania, ustawiamy czas wyświetlania, targetowanie (jacy użytkownicy mają widzieć stronę np. tylko z Polski) oraz przydzielamy ilość kredytów.
Buy Credits – zakup kredytów, wyświetleń bannerów czy reklam tekstowych.
Start pages – jest to reklama, która wyświetli się każdemu użytkownikowi, gdy zacznie surfowanie. Tego typu reklama nie zużywa dodatkowych kredytów.
Conversions – zamiana pieniędzy, kredytów, wyświetleń bannerów, reklamy tekstowej czy punktów – z dowolnego typu na inny.
My Favorites – ulubione.
My banners – ustawienia bannerów i rozdzielanie dostępnych kredytów między nimi.
Buy Impressions – zakup wyświetleń bannerów.
My Text Ads – reklamy tekstowe i przydzielanie im odpowiedniej ilości kredytów.
Buy Impressions – zakup wyświetleń reklam tekstowych.
My Tools – narzędzia pomocne w promowaniu.
Easy Rotator – rotator służący do wyświetlania wielu linków na przemian pod jednym. Można wrzucić tutaj linki wszystkich stron zarobkowych, które chcemy promować, a następnie korzystać jedynie z tego linku.
Easy Splash Builder – narzędzie służące do budowy prostej strony, którą możemy wykorzystać do promocji. Mamy możliwość dodawania tekstu, obrazków, formatowania itp.
My Offers – oferty zarobkowe.
Links Directory – katalog linków.
Articles – artykuły użytkowników.

W EasyHits4U dostępny jest również system rekomendacji, gdzie dostajemy dodatkowy % kredytów od zaproszonych osób oraz jednorazowo 0.10$ po obejrzeniu przez poleconego przynajmniej 100 stron. Jest 5 poziomów (nie dotyczy kont premium): 10% – 5% – 3% – 2% – 1%.Korzystanie z EasyHits4u jest oczywiście całkowicie darmowe, ale można swoje działania poszerzyć o płatne pakiety.
WypłatyMinimum do wypłaty to 3$. Realizowane są one w ciągu 5-7 dni roboczych na: procesor STP lub BTC

[Obrazek: rejestracja-ogolna.jpg][Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytujSPRAWD?, ZOBACZ JAK TO DZIA?A!

  Aiop  
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości