Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Blog inwestycyjny oparty na pasji do sportu
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline shemeo
04-12-2019, 01:25 AM
Post: #1
Witam Was wszystkich serdecznie,
Zagladam do was po raz pierwszy i chciałbym się podzielić z wami wiadomoscia o moim blogu sportowo-inwestycyjnym Sport Tenet.
Jest to połączenie mojej pasji czyli tenisa którego sledze od wielu lat i sposobu na zarobek do sfinansowania corocznych wakacji.
Prosta budowa bloga z wybranym codzienna wiadomością oraz komentarz spekulacyjny wysyłany do moich czytelników na newsletter
Od 2017 roku interesuje się również Krypto walutami a dokładnie zarobkiem na arbitrażu pomiędzy giełdami, wiec z połączenia tych dwóch zainteresowań stworzyłem na blogu pakiety inwestycyjne z realnym zwrotem miesięcznym.
Na dzień dzisiejszy blog wygląda dość roboczo ale to dopiero początek drogi, wiec dajcie żnąc jak to wygląda waszym zdaniem,
odpowiem na wszelakie komentarze.Sportenet
Pozdrawiam
Sham
link do bloga ;
sportenet.info
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj




Offline shemeo
04-12-2019, 08:23 PM
Post: #2
Zostala otwarta mozliwosc dokonania inwestycji az do poniedzialku.
Tygodniowy raport procentowy bedzie aktualizowany w kazdy piatek.
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj



SPRAWD?, ZOBACZ JAK TO DZIA?A!

  Aiop  

Offline poverejay
04-13-2019, 07:36 AM
Post: #3
Siemka blog estetyczny, czytelny. Zdecydowanie jednak dla profesjonalizmu zmieniłbym w Pakietach z "Przyblizony" na Przybliżony Smile
Arbitraż fajna rzecz, ja akurat wolę jak jest robiony z automatu i pasywnie, ale każdy ma swoje preferencje Smile
shemeo na stronie głównej forum masz czat, możesz tam zaprosić użytkowników do tego tematu, być może dyskusja się rozwinie.
Pozdrawiam


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Publish0x




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości