Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  jak rozpocząć przygodę z kryptowalutami?
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline LadyGiGi
06-26-2019, 08:14 PM
Post: #1
jestem początkująca w tych sprawach, więc prosiłabym o dobre rady od innych.. jak zaczać przygodę z kryptowalutami. Na co się przygotować? Co przygotować? Czy warto?

Usunięcie rozstępów bez specjalistycznych zabiegów? Teraz jest to możliwe! https://strialys.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


sejfik.com

Offline poverejay
06-28-2019, 08:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-28-2019 08:35 AM przez poverejay.)
Post: #2
Krypto to świetna rzecz, oczywiście do tej branży należy też podchodzić z odopowiednim nastawieniem. Wiele osób które nie mają pojęcia o tym rynku często "coś kupi" na górce, sprzeda dużo taniej i określi kryptowaluty jako scam i piramidę. Prosty przykład. Ktoś kto kupił Bitcoina w grudniu 2017 roku za 20 tys $, na dziś jest stratny. Z drugiej strony w przpyadku gdy BTC zakosztuje 50 czy 100 tys $ - będzie mieć spory zysk. Reasumując tu ważną rolę odgrywa cierpliwość i pieniądze które z załozenia mogą leżeć długoterminowo.
Najlepszą i najbardziej bezpieczną opcją jest "szczątkowe" inwestowanie w krypto z pierwszej dziesiątki CoinMarketCap. Wiele osób buduje sobie przyszłą emeryturę w cyfrowej walucie. Możliwości są. Np. działam w projekcie opartym o arbitraż w którym mamy co miesiąc około 10% od włożonego kapitału. Token tej firmy w ponad rok czasu urósł około 30 tys %. Dla kogoś będzie to niemożliwe. Określi to w ten sposób że przecież banki tyle nie dają. I to jest najśmieszniejsze. Bitcoin jest od człowieka dla człowieka, bez ingerencji z zewnątrz. Bez banków i banksterki, oni lubia zarabiać na naszych lokatach, Nam dadzą 2 % w skali roku. Oczywiście oni też widzą tu potencjał i już albo tworzą swoja krypto lub wprowadzają blockchain. Ja jestem mega szczęśliwy że znaleźliśmy się w tym okresie czasu gdzie BTC powstawało i się aktualnie mocno rozwija. Można nim płacić w wielu miejscach, powstaja bitomaty i jest ogromne zainteresowanie instytucjonalne.

Uważam że warto zrobić swój mały research odnośnie kryptografii. Zgłębiać informacje z wielu źródeł. Czytać edukować się i zarabiać na tym.
Jest dużo różnych firm w których na kryptowalutach możemy zarabiać. Na pewno też trzeba wziąć pod uwagę ryzyko jakie jest w biznesie online, jak i na etacie czy własnej firme. Wszędzie gdzie inwestujemy musimy się liczyć ze stratą.

Poniżej dla zobrazowania tego co wyżej napisałem cytuję poniższy tekst zaczerpnięty z Facebooka.

Cytat:Jak instytucje, olbrzymie firmy i banki podchodzą do kryptowalut? Co z tym faktycznie robią?
.
Za kulisami dzieje się bardzo dużo. Niektóre firmy już wiele miesięcy temu zapowiadały wprowadzenie technologii Blockchain w celu zoptymalizowania kosztów i ulepszenia swojego systemu. Niektóre poszły o krok dalej i zaczęły tworzyć własną walutę.
.
Facebook na przykład pracował nad swoim projektem już od dawna. Dopiero kilka dni temu dowiedzieliśmy się o jego praktycznych założeniach. Okazuje się, że takie zagrania mogą stanowić POWAŻNE ZAGROŻENIE dla banków centralnych, które od 2008 roku praktykują dodruk pieniądza w ogromnych ilościach (z drukowaniem pieniędzy niestety/stety jest tak, że ten podpalony lont kiedyś się skończy). Być może będzie to ostatni kryzys dla banków w tym wydaniu, jakie widzimy dzisiaj.
.
(Partnerami Facebooka w tym projekcie są między innymi Mastercard, PayU, PayPal, Visa, ebay, Uber, Vodafone, Spotyfy i inne duże firmy).
.
Zagorzały krytyk kryptowalut, JP Morgan - i jeden z największych banków na świecie, oświadczył, że również planuje stworzyć własną kryptowalutę, także „stable coina” - podobnie jak Facebook.
.
Umar Farooq, szef ds. cyfrowych usług skarbowych i technologii Blockchain w JPMorgan, ujawnił, że rozpocznie pilotażowe testy JPM Coin z wybranymi klientami jeszcze pod koniec tego roku.
W szczególności są to klienci z USA, Europy i Japonii, którzy wyrazili zainteresowanie zdobyciem wiedzy na temat możliwości tej waluty w przyspieszaniu transakcji związanych z obrotem papierami wartościowymi i obligacjami.
.
Ostatnie wzrosty na rynku kryptowalut mogą świadczyć o tym, że duzi gracze wchodzą na rynek. Całkiem możliwe, że oni zapoczątkują bardzo duże wzrosty. Jest to czas dla nas! Warto przeanalizować poszczególne projekty kryptowalutowe, stworzyć własne portfolio, strategię… i czekać. Zostaniemy wynagrodzeni[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Guarium
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości