Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Jak zoptymalizować stronę, która będzie miała dużo zdjęć.
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline danonek
09-18-2019, 04:12 PM
Post: #1
Witam. Mam do was takie pytanie. Będę robił stronę dla koleżanki, na której trzeba będzie zamieścić dużo zdjęć( będą to jej obrazy). Strona będzie prosta. Zakładka z obrazami, oferta i kontakt. Jak dobrze zoptymalizować takie obrazki, aby strona jakoś w miarę się pozycjonowała? Tekstu za dużo to nie będzie na tej stronie ;/
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj




Offline poverejay
09-21-2019, 08:14 AM
Post: #2
Myślę że w krótkim czasie, dobrej "popularyzacji" strony w sieci się nie zrobi. Dla mnie w działaniach na blogu sprawdziła się aktywność a więc cykliczna praca na nim w postaci postów, w miare sensownych postów oraz czasu. Im dłużej strona jest w sieci i im więcej linków do niej widzą przeglądarki to tym lepiej. Dodatkowo bloga nigdy nie pozycjonowałem za "kasę". 6 lat działania na nim i wspomniana aktywność zrobiły swoje. W tym sensie że jest w miarę odwiedzany i trochę znany. Na pewno warto pododawać do wyszukiwarek stronę i jeżeli jest oparta o Wordpress, zainstalować fajne wtyczki np. Push Monkey. To "ustrojstwo" działa praktycznie od razu a polega na tym że odwiedzający wchodząc na Twoją stronkę dostaje zapytanie czy ma być informowany o nowych treściach. W ten sposób osoby które zaakceptowały Pusha widzą każdy nowo dodany posta a to powoduje ich powrót.
Nie jestem specjalistą w optymalizacji stron, ale mając ich kilka, jakieś tam małe doświadczenie mam a przede wszystkim jest ono z autopsji.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj







Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości