Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Cryp - Spider AI Oprogramowanie bazujące na sztucznej inteligencji
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline poverejay
05-10-2020, 09:26 AM
Post: #1
[Obrazek: bitles-unlimited.jpg]


CZYM JEST BITLES?

Bitles jest produktem zespołu profesjonalnych menedżerów finansowych, handlowców i doświadczonych programistów. Stworzyli oni uniwersalną platformę dla miłośników kryptowalut na całym świecie. Platforma Bitles została założona w maju 2019 r. W dość krótkim okresie czasowym, udało jej się nie tylko osiągnąć doskonałe wyniki, ale także stać się w pełni niezależnym projektem. Ich programiści znajdują się w Chinach i Korei Południowej, a także w niektórych krajach Europy Wschodniej i Zachodniej.

Firma działa z europejskimi licencjami na CryptoExchange i CryptoWallet. Właściciel i dyrektor generalny - Janis Lacis, ekspert IT z 20-letnim doświadczeniem w budowaniu struktur oraz systemów finansowych : facebook.com/janis.lacis8.

Zespół zatrudnia ponad 30 specjalistów z 8 krajów: ekspertów IT i Blockchain, doświadczonych menedżerów finansowych, traderów i analityków, dużą kadrę projektantów i marketerów. Ich flagowym produktem jest własny system handlowy Cryp-Spider oparty na sztucznej inteligencji (dowód pracy Cryp-Spider został pokazany przez CEO w wideo przez interfejs systemu handlowego. Praca botów: https://youtu.be/x7_3atxPXa4) . Ponad 300% zysku netto w Bitcoinach otrzymanego przez ostatnie 2 lata (potwierdzenie: https://youtu.be/Rf3y_vTSl64). Obsługiwanych jest 18 metod płatności i wypłat: BTC, ETH, XRP, LTC, DASH, BCH, BSV, TRX, NEO, NEM, WAVES, ZEC, XMR, DOGE, ETC, USDT (OMNI, ERC20). Zyskujesz na handlu przez 5 dni w tygodniu + Nadwyżka zysku w każdą sobotę + dodatkowy zysk ze wzrostu tokenu BTL

Jeśli z jakiegokolwiek powodu potrzebujesz zwrotu depozytu przed czasem, możesz to zrobić, klikając jeden przycisk na swoim koncie BITLES. W projekcie może każdy działać, zaczynając od depozytu w wysokości 50 USD. Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza handlowa. Otrzymujesz codzienne płatności i prowizje partnerskie w tokenach BTL. Możesz wymieniać tokeny BTL na dowolną kryptowalutę w dowolnym momencie bezpośrednio na swoim koncie Bitles.

Bitles oferuje swoim użytkownikom dostęp do systemu handlu algorytmicznego Cryp-Spider AI za pośrednictwem ich własnych planów oszczędnościowych, które pozwalają użytkownikom wybrać tryb pracy systemu, a także uczestniczyć w programie partnerskim. Po aktywacji dowolnego z planów oszczędnościowych na okres od 28 do 280 dni, będziesz otrzymywać codzienne zyski od 0,3% do 6% w zależności od wybranego planu.

Sprawdź Bitles - Zacznij zarabiać na algorytmach Bota bez jakiejkolwiek wiedzy! - ZOBACZ!


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytujSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości