Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  ⚡Smart Trade Coin – Ocena zaufania
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline poverejay
01-06-2021, 09:08 AM
Post: #1
[Obrazek: stc-plakacik-fajny.jpg]


Strona do sprawdzania rzetelności platform online

Co jakiś czas lubię sprawdzić projekty w których działam na monitorach, stronkach weryfikujących ich domeny czy rejestrację. Jedną z takich stron na których opieram to czy gdzieś wejdę czy też nie jest ScamAdviser.

https://www.scamadviser.com

Oczywiście nikt i nic nie zweryfikuje Nam projektu na 100%. Takiej opcji nie ma. W prosty sposób można to wyjaśnić….zachłanność. Niestety jest to ludzki czynnik który każdy z Nas ma – można np. “zachłannie lubić słodycze” ? . Zakładając więc rzetelną działność danej platformy, realne “produkty” np. tradingowe lub arbitrażowe, prawdziwe “trady” danej platformy, działające wpłaty/wypłaty – monitory pokażą że jest ok. Natomiast nie pokażą nam zachłanności Administratorów którzy po prostu zawiną interes, ponieważ np. obecnie BTC na tyle poleciło w górę (3.01.2021 1 BTC około 32 tys. $), że już im danej platformy nie będzie się opłacało czy też chciało prowadzić. Wolą już…Karaiby Smile.

Wracając do “sprawdzania”. Na ScamAdviser “wbiłem” domenę STC i widzę że wygląda zacnie. Oczywiście jak wyżej zaznaczyłem nie daje to jakiejkolwiek gwarancji że ta czy inna platforma będzie działać “na lata”

[Obrazek: stc-scamadvisor.jpg]

⚡⚡⚡Informacyjnie:⚡⚡⚡


✔️- pracuje nieprzerwanie ponad 1,5 roku, sama firma działa kilka lat✔️- daje cykliczne zarobki około 20% miesięcznie z botów tradingowych (w parach crypto/fiat) które w bardzo prosty sposób ustawiamy za pomocą kilku kliknięć (start …od 1$)✔️- mają swoją platformę al’a You Tube – SMART TUBE✔️- sporo promocji na darmowe tokeny TRADE, którymi wkrótce będziemy mogli “trejdować”✔️- aplikacja STC✔️- wkrótce karta Visa do botów, już można składać zamówienia i otrzymać darmowe “ekwiwalenty” na nią✔️- 10 grudnia 2020 roku miał miejsce Hard Fork ich Trade, nastąpił podział na drugą crypto Hybrid – dostaliśmy jej tyle, ile mieliśmy Trade✔️- niedługo wejście na giełdy✔️- cotygodniowe podsumowania tradingu botów na nasze e-maile, oraz statystyki prowizji z poleceń✔️- świetny plan marketingowy poprzez który efektywnie dodatkowo zarabiamy ✔️- szybkie aktualizacje, newsy na Telegramie✔️- gotowe materiały do promocji firmy
✅Rejestracja, uruchomienie Bota, opis, Newsy, aplikacja, karta Visa poniżej:

Dowiedz się jak skutecznie handlować na giełdzie za pomocą zautomatyzowanego Bota Crypto!

https://e-pasywnezarabianie.pl/%e2%80%bc...-zaufania/
[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytujSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości