Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  OJOOO - Znowu płaci?
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline poverejay
09-25-2014, 09:24 AM
Post: #1
Ojooo jest niemieckim projektem z polskim interfejsem który powstał 19-go marca 2013 roku. Firma Ojooo Media GmbH jest programem w którym wynagradzani jesteśmy za klikanie w reklamy oraz ich oglądanie. Minimum jakie możemy wypłacić w pierwszej zleconej wypłacie to 2$. Kolejne następne to już 6$.

Rejestracja w Wad.Ojooo - Link Partnerski:

http://wad.ojooo.com/register.php?ref=poverejay

Stawki za kliknięcia

Dla konta Standard Kliki o wartości: 0,01 $, 0,005 $, 0,001 $ Dla konta Premium x 2 Kliki poleconych płatne dodatkowo: 0.005 $, 0.003 $, 0.0005 $

Istnieje możliwość zwiększenia możliwości zarabiania poprzez wykup Premium, koszt Premium 39$ na rok, Premium + 39$ na miesiąc. Można też wynająć poleconych w cenie 0,20$ za jednego na miesiąc.

PROCESORY DO WPŁAT I WYPŁAT

Payza i PayPal

Swoje konto w Ojooo możesz założyć bezpłatnie a Ojooo będąc firmą międzynarodową akceptuje użytkowników z wszystkich krajów.

Czas wypłaty do 7 dni. Z tym bywa różnie. Raz po jednym dniu a innym razem np. wypłata dochodzi dużo dłużej.

Działanie Darmowe - Konto Standard

Będąc standardowym uczestnikiem i obejrzeniu 100 reklam dziennie (wartości $0.01) oraz poleceniu 10 osób, które także obejrzą 100 reklam dziennie (prowizja wynosi 0.005$ za jedno kliknięcie), zarobisz $6 dziennie poświęcając na to tylko kilka minut! To jest 180 dolarów w skali miesiąca i 2160 w ciągu roku! Myślę więc że warto się poświęcić dla kilkuminutowej – dziennej pracy w Ojooo!

Chcąc zarabiać więcej – wystarczy, że będziesz powiększać swoją strukturę poleconych lub wykupisz premiowane członkostwo.
Kwota, którą zarobisz za obejrzaną reklamę zależy od rodzaju posiadanego członkostwa oraz od rodzaju reklamy.

UWAGA!

Jeżeli nie chce Nam się klikać lub po prostu nie mamy na to czasu to możemy poleconych tanio „wynająć”.

Jak to zrobić? Czytaj poniżej.

Możesz wypożyczyć poleconych, którzy będą klikać i zarabiać dla Ciebie. Cena jednego poleconego wynosi $0.2 a jeden polecony wypożyczany jest na 30 dni. Wypożyczenie poleconego można przedłużyć, ceny podane są w tabelce poniżej. Premia za kliknięcia wypożyczonych poleconych jest taka sama jak za kliknięcia bezpośrednich poleconych. Każdy wypożyczany polecony musi spełnić wymóg aktywności: kliknąć w minimum 20 reklam w przeciągu 5 ostatnich dni. W przypadku statusu członkostwa : Standard (darmowe) twój limit wypożyczonych poleconych wynosi: 50 a wypożyczać poleconych możesz raz na 7 dni. Aby zwiększyć limit wypożyczonych poleconych musimy wykupić status Premium (o wiele bardziej korzystne – wynika np. z powyższej strategi). Jeżeli wypożyczony jest nieaktywny, z racji posiadanego członkostwa zostanie on wymieniony automatycznie po 7 dniach.

[Obrazek: wojo-poleceni.jpg]

Strategia działań w oJooo dla osób które nie mają na premium oraz na większy wkład do programu. Wydłużona w czasie, ale też mniej kosztowna

Etap 1
– Klikając wszystkie ogłoszenia, można zarobić 0,025-0,05$ za dzień.
– Na dobry początek potrzebujemy 2,5$ (Jest to minimalna stawka jaką możemy dodać) To zajmie dużo czasu, ale trzeba być cierpliwym w tym okresie.
– Po pierwszym doładowaniu konta kupujemy za 2$ 10 Poleconych (Cena jednego to 0,20$)
– Po zakupie 10 poleconych sprawdzamy statystyki kliknięć. Ustaw AutoPay na poleconych którego średnia jest wyższa od 1,5.
– Jeśli średnia kliknięć poleconych jest wysoka będziemy zarabiać około 0,15 – 0,20 $ dziennie
Etap 2
– Po 10 dniach , będzie można wkupić 10 nowych poleconych ( Zarobki około 0,35 $ na dzień)
– W następnym tygodniu 10 nowych poleconych co nam da około 0,50 $ na dzień
– Robisz to tak długo dopóki nie dojdziesz do 100 poleconych
Etap 3
– Gdy masz 100 poleconych , można zarobić około 1.5$ dolara za dzień
– Teraz dążymy do tego , aby kupić Premium za 39$ i do 300 Poleconych
– Gdy osiągniesz już 300 Poleconych zbierasz 79$ na konto „Premium +” + 200 PoleconychDodatkowo Ojoo, to również inne narzędzia jak np. ich portal społecznościowy – Ojoo Me

[Obrazek: ojoo-system.png]

[Obrazek: ojoo-praktyka.png][Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Investments

Offline poverejay
09-25-2014, 09:30 AM
Post: #2
W temacie ojooo opinie były bardzo różne. Wiele osób już sobie ten projekt odpuściło ze względu na brak wypłat. Cierpliwość jednak popłaca. Po około 4 miesiącach otrzymałem na Payze zleconą wypłatę.
Link poniżej na dowód że nadal płacą w odpowiednim dziale - Kliknij!
Kilka tygodni wstecz pisałem do nich kilka razy o tym czy będą wypłaty. Zawsze potwierdzali że jak się uwinął z osobami które podchodzą do ojooo nierzetelnie i korzystają z programów tzw. botów to wypłaty ruszą. Czyżby nadszedł ten czas? Mam taką nadzieję.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


 
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości