A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz 100% prowizji - Wersja do druku

+- (http://zarabiajnonstop.pl)
+-- Dział: POMOCE I PORADY PRZY BUDOWIE STRON - STREFA WEBMASTERA (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Dział: Hostingi I Serwery (/forumdisplay.php?fid=70)
+--- Wątek: A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz 100% prowizji (/showthread.php?tid=62)

Strony: 1 2


A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz 100% prowizji - poverejay - 10-07-2014 12:13 AM


[Obrazek: aiop-wypracowac-wypłate.jpg]

Bardzo ciekawy projekt. ALL IN ONE PROFITS czyli w skrócie A.I.O.P działa już od około 2 lat. Cały system składa się z kilkunastu narzędzi do e-marketingu. To podstawa aby realnie działać i zarabiać w Internecie.

Są to między innymi:
-hosting
-autoresponder
-rotatory
- Splash Builder
- trackery
itp.

Narzędzia są bardzo konkurencyjne w stosunku do firm o podobnym działaniu.
Według mnie, nawet lepsze. Przykładowo w innej firmie tego typu można podpiąć tylko 4 domeny a w AIOP - bez ograniczeń. W innej na autoresponder jest tylko 1 tys. osób w AIOP - bez ograniczeń.

Koszt miesięczny to 10$ plus 1,5 $ opłaty za procesor, lub 20$ jeżeli wybierzemy drugi plan. Róznica polega na tym że przy drozszym planie mamy dostępnych więcej narzędzi do wykorzystania.

Wypłaty realizowane są codziennie, 7 dni w tygodniu i czas oczekiwania na wypłatę to z reguły max. 24 godziny (czasem otrzymuje się wypłatę nawet w ciągu godziny).
W All In One Profits jedyny Twój koszt to $10 lub $20 w zależności od wybranego abonamentu, czyli budujesz swój biznes od kwoty ok. 40zł miesięcznie. KAŻDY może sobie pozwolić na takie koszty, jeżeli tylko poważnie podejdzie do tematu.

Oprócz narzędzi dostępnych w firmie mamy bardzo dobry Plan Marketingowy.
Pisząc więc o planie zarobku, zobaczysz bardzo istotny element:
- po pierwsze, że otrzymujesz prowizje z co drugiej osoby, czyli z 1,3,5,7 itd. (od 2,4,6,8 itd. - prowizje otrzymuje Twój sponsor)
- po drugie - przy abonamencie za $10, otrzymujesz 100% prowizji (czyli $10)
Trzeba pamiętać, że dodatkowo jest pobierana opłata procesora płatniczego w kwocie $1,5 czyli łącznie płacisz $11,5.
...czyli z tego wynika, że wystarczy zaprosić jedną osobę do AIOP, która opłaci abonament i masz zwrot $10 - jak zaprosisz 3 osoby, to masz zwrot całej kwoty, którą wydasz + zarobek $8,5... ale nie jednorazowo, tylko co miesiąc, dopóki tamte osoby będą opłacały abonamenty i korzystały z narzędzi AIOP.


W naszej grupie, każdy partner otrzymuje bezpłatnie dostęp do szkoleń w zakresie generowania ruchu i źródeł, skąd go pozyskiwać, tak aby skuteczność naszych działań była jak najwyższa.

W ramach współpracy otrzymasz:
– gotowy system do promowania firmy na rynkach anglojęzycznych
– gotowy system wraz z stronami przechwytującymi do promowania firmy w Polsce i budowania własnej listy mailingowej
– dostęp do zamkniętego systemu szkoleniowego, za pośrednictwem którego, zobaczysz jak się poruszać w swoim biurze oraz jak korzystać z poszczególnych narzędzi marketingowych (których możesz używać do budowy/promowania dowolnego biznesu w Internecie). Dowiesz się gdzie i jak promować Twój dowolny biznes
…i dużo więcej w najbliższej przyszłości…

Bardzo mi się podoba to że nie musimy robić żadnych weryfikacji kont itp. rzeczy. Zarabiamy i bezpośrednio z procesora z którego opłacaliśmy abonament też na niego wypłacamy.

AIOP Czysty link:

http://www.allinoneprofits.com

Dla osób które w pełni chcą poznać AIOP (jeszcze przed rejestracją) - polecam dodanie emaila na poniższą stronę. Każdy dostanie wtedy informacje o tym co w All In On Profits najważniejsze, najbardziej wartościowe, treściwe.. i da efekty!!

http://jakzarobic1.000usd.pl/sp6
RE: A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz prowizje. - poverejay - 11-05-2014 10:22 AM


Prosta Metoda Budowania Biznesu Online

Strona na której każdy dowie się konkretów odnośnie firmy AIOP.

http://jakzarobic1.000usd.pl/rejestracja

oraz

moja prezentacja do All In One Profits.

Moi partnerzy podobną dostają bez moich danych osobowych oraz dodatkowo masę innych narzędzi, jak plakaty itp możliwości promocyjne do tego oraz innych biznesów.

[Obrazek: 64603855688414768387.png]

Po aktywacji partnera, otrzymuje on również dane do panelu gdzie pokazujemy jak działać oraz promować firmę.

AIOP to świetny biznes, kolejna moja wypłata na Paypal

[Obrazek: 28491606742444528586.png]
RE: A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz prowizje. - poverejay - 11-23-2014 12:03 PM

[Obrazek: aiop-ciagle-silejszy-w-polsce.png]

ALL IN ONE PROFITS TEAM POLSKA - Działa coraz aktywniej z coraz to bardziej widocznym skutkiem. Narzędzia od firmy i od Naszej grupy które mamy do zaoferowania dla naszych partnerów tworzą ogromne możliwości rozwoju w e-marketingu. Na potwierdzenie tego co pisze jest email ktory przyszedł do każdego partnera AIOP - a w którym to zarząd firmy dziękuje za owocną współpracę z naszą grupą. Firma Nas docenia i specjalnie dla członków z Polski uruchamia drugi serwer Linuxa. Już niedługo ma się również pojawić płatność kartami kredytowymi oraz debetowymi.
W grupie mamy osoby które tworzą dla Nas - strony przechwytujące, gotowy mailing, wyjaśniają jak tworzyć tanie kampanie na FB oraz uczą jak promować firmę w Polsce i za granicą.
Ten biznes jest jak "miłość" - nie jest chwilowym zauroczeniem a długotrwałym budowaniem relacji między partnerami.

Jeżeli więc chcesz działać razem z Nami, zarabiać i tworzyć wspólną markę All In One Profits - to zapraszam.
http://jakzarobic1.000usd.pl/sp6RE: A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz 100% prowizji - poverejay - 12-16-2014 07:53 PM

[Obrazek: Nowosci-w-AIOP.jpg]

Otrzymaliśmy nowości od firmy All In One Profits na swoje e-maile. Dodano nowe produkty dla użytkowników PRO. Dodatkowa możliwość tworzenia wszelkiego rodzaju stronach powitalnych, stron docelowych, lejków sprzedażowych lub kompletnych stron internetowych, bez umiejętności technicznych. Wszystko zintegrowane z Autoresponderem a także opcją łączenia stron animacji, tła czy stron wideo. Biblioteka "Gotowych szablonów" gdzie też możemy dodać własne, można teraz zbudować praktycznie każdą stronę w ciągu kilku minut ...Wszystkie szablony są łatwo konfigurowalne poprzez proste formatowanie. Mogą zostać opublikowane na Facebook lub publikowane w formacie HTML czy też zapisane na komputerze. Szczegółowe informacje na ten temat a więc instrukcje, każdy znajdzie w swoim Back Office. Wkrótce zostaną dodane nowe rozszerzenia i możliwości do Basic.

[Obrazek: platnosc-karta.png]

Jeszcze niedawno temu, dla niektórych osób dużym „bólem” była kwestia płatności za abonament przy pomocy procesorów płatniczych – i tutaj jest Dobra Wiadomość ponieważ działa już system płatności kartami kredytowymi/debetowymi w AIOP. Jest to duże ułatwienie choćby nawet w kwestii pozyskiwania nowych partnerów do swojej grupy w AIOP, bo jest mnóstwo ludzi, którzy jeszcze nie mają założonego konta w jakimkolwiek procesorze płatniczym, ale większość ludzi ma kartę debetową lub kredytową MasterCard albo Visa. Niestety nie można wypłacać zarobków na kartę, czyli nowy użytkownik będzie musiał po rejestracji w AIOP i opłaceniu abonamentu, przypisać do swojego konta w AIOP, swoje konto w procesorze płatniczym do wypłat – jest tutaj jednorazowa możliwość przypisania procesora płatniczego, także warto nowemu partnerowi ten fakt uświadomić, aby założył sobie konto w procesorze płatniczym, z którego będzie mu najwygodniej wypłacać pieniądze na konto polskie (czyli w zasadzie raczej PayPal tutaj sprawdzi się najlepiej) – a dopiero później niech sobie przypisze dany procesor do konta w AIOP (ta opcja znajduje się pod zakładką „Your details” lub pod „Request payout”).

RE: A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz 100% prowizji - poverejay - 12-22-2014 12:46 AM

Strony Sprzedażowe w AIOP:

[Obrazek: obrobiona-strona-sprzedazowa.jpg]

ALL IN ONE PROFITS to świetna firma. Taką stronkę sprzedażową możesz utworzyć w jednym z ich narzędzi czyli Splash Builder.

http://www.aiopsplashbuilder.com/splash.php?id=11224

W A.I.O.P wypromujesz również każdą inną firmę czy też program partnerski. All In One Profits polecam również dla osób które stawiają pierwsze kroki w e-marketingu sieciowym.
Dlaczego?
To proste.
Chcesz zarabiać?
..Więc..
Musisz mieć blog do promocji swoich biznesów - << Masz to w A.I.O.P>>
Musisz mieć swoje strony przechwytujące - << Masz je w A.I.O.P>>
Musisz mieć swój Autoresponder - << Masz go w A.I.O.P>>
Musisz mieć swój Rotator Stron z możliwością reklamy - << Masz to w A.I.O.P>>
..i na koniec...
Musisz mieć grupę która pomoże dla Ciebie wraz z sponsorem w każdym aspekcie działań w firmie.
...Masz to w...
A.I.O.P TEAM POLSKA
Warto zaryzykować i wypróbować możliwości jakie nam daje ten system. Jak dla mnie..Rewelacja!RE: A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz 100% prowizji - kamilasygocka - 01-13-2015 07:17 PM

Witam bardzo fajnie to wygląda


RE: A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz 100% prowizji - poverejay - 01-14-2015 01:46 AM

To nie tylko "fajnie wygląda". Smile To jest fajne. Nie dość że mamy jedne z najlepszych narzędzi e-marketingowych to jeszcze na tym zarabiamy. Najważniejsze też że firma ma realno - "wirtualny produkt" jest stabilna i na lata. Są to jedne z najważniejszych czynników w e-biznesie.


RE: A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz 100% prowizji - poverejay - 01-21-2015 04:56 PMDla partnerów naszego zespołu AIOP Team Polska wykonałem kolejną prezentację tego biznesu. Pracując ze mną oraz moją grupą otrzymasz najlepsze materiały do promocji tej firmy. Powyższe video będziesz mógł wykorzystywać na swoich stronach, blogach, profilach Facebook i You Tube, podpinając pod niego swój link partnerski.

Obejrzyj video i zadecyduj czy też chcesz zarabiać w stabilnej, innowacyjnej z dużymi możliwościami zarobkowymi firmie. Zobacz jak z partnerami z naszego Teamu wykorzystuję Internet oraz dostępne narzędzia.
Zarabiaj Online w Domu. !
Nawiązuj relacje partnerskie. !
Buduj struktury w swoich biznesach i ucz się e-marketingu !
Internet to „narzędzie” dzięki któremu coraz więcej osób uzyskuje niezależność finansową.
Polecając jakikolwiek produkt w świecie realnym dostaniesz co najwyżej uśmiech lub podziękowanie. Polecając produkty oraz możliwości zarobku w Internecie otrzymasz Uśmiech! Podziękowanie ….i Prowizje!
Pamiętaj że to nie pazerność a cały schemat opiera się na podstawowym fundamencie „F-P-K” czyli „Firma – Produkt – Klient”. Chyba nie wyobrażasz sobie aby jakikolwiek hipermarket w świecie realnym był wypełniony produktami po brzegi a nie miał..Klientów Smile. Ta sama zasada odnosi się do „świata wirtualnego” – musi być „F-P-K”.
Podstawowa zasada to projekt, system, firma w której już ktoś zarobił, zarabia i będzie zarabiał! A dlaczego tak się dzieje? Bo kupił – spróbował – i poleca to innym otrzymując za to wynagrodzenie.
Stabilność, możliwości, rozwój, etyka oraz wiedza!
Tym się kierujemy promując produkty firmy

All In One Profits!!!

Nie czekaj na emeryturę – Bardzo możliwe że jej nie dostaniesz w ogóle!
Możesz pracować ze mną i zarabiać…
uczyć się jak promować ten oraz inne biznesy i odnieść sukces w Internecie!RE: A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz 100% prowizji - poverejay - 01-28-2015 11:49 PM

Kolejna wypłata. To lubię,szybko,bezproblemowo i konkretnie.

[Obrazek: 21561072396081761296.png]RE: A.I.O.P Najlepsze narzędzia marketingowe oraz 100% prowizji - poverejay - 04-11-2015 11:02 AM

Zapraszam serdecznie osoby zainteresowane współpracą odnośnie tej firmy na naszą partnerską strone gdzie jest dużo informacji dodatkowych. Obecnie są tam dodani również nasi partnerzy. W planie jest także rotator linków partnerskich dzieki którym osoby aktywnie pracujące w AIOP będą miały łatwiej w kwestii swoich osób w tym biznesie.
http://www.aiopteampolska.eu