Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  „Groszaki” do Skarbonki
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline poverejay
09-26-2014, 09:59 AM
Post: #1
[Obrazek: CAM00241.jpg]

Jeden ze sposobów oszczędzania który przedstawiłem na swoim blogu. Jest to bardzo znana i lubiana metoda.

„Groszaki do Skarbonki” to ciekawa i dla wielu osób znana możliwość oszczędzania. „Drobne” zazwyczaj Nam zalegają i przeszkadzają, a więc warto dla nich znaleźć odpowiednie miejsce. Przedtem „moje drobne” zbierałem do przezroczystej reklamówki. Gdy „zrobiła się ciężka” i zaczęła już przedstawiać jakąś wartość oddałem ją dla żony oraz córki które bardzo „pożytecznie” wydały je na swoje potrzeby. Spekulując przez pewien czas doszedłem do wniosku że lepszym rozwiązaniem będzie „puszka która liczy”. Kupiłem więc na Allegro swój „pojemnik na groszaki”. Proszę zwrócić uwagę aby kupić odpowiednią skarbonkę, ponieważ możemy kupić podobną taniej (moja kosztowała około 40 zł) która nie liczy polskich monet.

Ktoś napisze:

„Chcesz oszczędzać a już wydajesz!?”

Z jednej strony tak, z drugiej jednak myślę że w „inwestycji długoterminowej” – bez ruszania tego „kapitału” zwróci mi się on z nawiązką. I ja to będę widział! Niektórzy oczywiście mogą zbierać do słoiczka czy innego tego typu pojemnika.

Moja skarbonka rozpoznaje wszystkie nominały polskich monet. Ja wrzucam natomiast monety od 1gr do 50 gr. Na górnej części skarbonki znajduje się czytnik, który automatycznie identyfikuję monetę i jej wartość. Monety wrzucamy „aversem” a wiec przednią ważniejszą częścią monety. Po wrzuceniu, najpierw wyświetlana jest wartość monety na ekranie LCD, po czym ekran wyświetli łączną sumę przechowywanych pieniędzy. Wiemy więc w każdym momencie ile już mamy uzbierane. Myślę że przy tej pojemności – ubiera się kilka stówek.

[Obrazek: CAM00243.jpg]

Swoją skarbonkę kupiłem na Allegro. Myślę że ze znalezieniem takiej samej, dla chętnych nie będzie problemem.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


TRB

Offline Wojtix
04-10-2018, 08:04 PM
Post: #2
Super pomysł na skarbonkę! Ja też mam skarbonkę z drobniakami , ale zrobioną z ogromnej puszki po kawie . Niestety nie wiem ile jest w środku , ale policzenie tego będzie lada wyczynem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


TRB

Offline Guantanamera
08-20-2018, 09:53 PM
Post: #3
Ale swietna!! Chociaz powiem szczerze ze pamietam jak moj starszy brat mial skarbonke swinke gdzie nie dalo sie podejrzec, ile tam jest pieniedzy. Byl zadowolony bo zbieral az sie nie miescilo i potem musial rozłup[ać ją młotkiem - zawsze była adrenalina, ile tam naprawde bedzie.
Ta jest super jesli chodzi o oszczedzanie na wyjazd itd. Musze poszukac Smile

Lubisz wykonywać ćwiczenia na biustu ujędrnienie i powiększenie? Może czas spróbować?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


sejfik.com

Offline poverejay
08-21-2018, 08:13 AM
Post: #4
Guantanamera fajnie że się podoba. Na Allegro znajdziesz na pewno, też tam zakupiłem, ważne aby liczyła polskie wszystkie monety a nie np. ...euro. Bo można zamówić i taką Smile


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


NAGA




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości