Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Hyipy nie są złe. Ponzie jest ...beee
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline poverejay
10-03-2018, 08:19 AM
Post: #4
szczena, odpisałem na priv.
omer, dokładnie tak.
Poza tym czy hyip, czy MLM, czy jakikolwiek program inwestycyjny wiąże się zawsze z jakimś ryzykiem.
Statystycznie 80 % firm stacjonarnych w Polsce...upada, więc jak można by wymagać 100% pewności w programach online Smile
Nie ma pewniaków, nie ma na lata. Po drodze zawsze może się coś wydarzyć. Niekonicznie ze strony właścicieli.

Warto wziąć pod uwagę .....:


Nigdy nie wydawaj więcej pieniędzy, niż możesz sobie pozwolić. Należy pamiętać, że inwestowanie w niektóre projekty ma sens wyłącznie wtedy gdy robisz to „dodatkowymi” pieniądzmi, które zwykle wydawane są na przedmioty zbytku. Nigdy nie ryzykuj środków, które wydajesz na towary pierwszej potrzeby. Nierozsądnie jest inwestować pieniądze, odłożone na opłatę rachunków mieszkaniowych itp.
Nie bądź chciwy. Nie pozwól aby chciwość Ciebie oślepiła. Nawet jeżeli odsetki z programu sprawnie są Ci przesyłane w ciągu kilkunastu miesięcy, to nie jest jeszcze powód, żeby zastawić swój dom albo wziąć kredyt pod zabójczy procent. Nikt nie może zagwarantować, że funkcjonujący dzisiaj projekt nie zamknie się jutro.
Nigdy nie zajmuj się spamem. Nawet jeżeli program przewiduje wysokie premie za pozyskanie nowych współpartnerów, nigdy nie próbuj przyciągnąć dodatkowych użytkowników za pomocą rozsyłki spamu. W ten sposób można tylko zaszkodzić i sobie i projektowi. Musisz rozróżniać “informacje” – o programie a “spam” – o programie. Są to dwie zupełnie różne rzeczy.
Zawsze poddawaj interesujący Ciebie projekt jak najbardziej wnikliwej analizie. Po przestudiowaniu wszystkich aspektów działalności projektu, po sprawdzeniu wszystkich posiadanych wiadomości i przeanalizowaniu dodatkowych informacji możesz wyciągnąć wstępnie wnioski: czy są to oszuści, czy uczciwi przedsiębiorcy. Jeżeli opuścisz wstępną analizę i bezmyślnie zainwestujesz wszystkie pieniądze w pierwszy z brzegu projekt to w przypadku jego nieoczekiwanej likwidacji będziesz mogł winić tylko siebie Samego.
Jak pewnie zauważyłeś budowanie sobie kapitału w tego typu i podobnych programach polega na Twojej inwestycji. Nigdy, jak pisałem już wyżej nie inwestuj jeżeli nie stać Cię na stratę. Jeżeli bedzie to Twój przysłowiowy „ostatni grosz przy duszy” to lepiej odłuż sobie tego typu zarabianie na pózniej. Jest sporo pewnych programów które pozwalają zbudować Twój dochód pasywny ale jak wszystko a nawet te „pewniaki” czasami ulegają „upadkom” – stosuj dywersyfikacje. Ja przyjmuje życiową swoją małą, prywatną strategie. Dla żadnego biznesu, kobiety, samochodu, domu, lekarza itd. nigdy nie przypisze 100% pewności…zawsze może być ten ułamek który spowoduje że system się załamie i może pójść coś nie tak….wiec zachowaj swój jeden procent niepewności, braku wiary w to, kto chce Ci ktoś przekazać …a daj mu… …tylko…..lub aż…99%


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytujWiadomości w tym wątku
RE: Hyipy nie są złe. Ponzie jest ...beee - poverejay - 10-03-2018 08:19 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości