Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Token z sporym potencjałem na wzrosty
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline poverejay
05-01-2021, 07:07 AM
Post: #1
[Obrazek: coinswap-plakat.jpg]

✔?✔?CoinSwap...w ramach zachęcenia do odwiedzenia poniższego postu. Mozliwości nigdy za wiele. Warto jednak mieć trochę tokenów Tu - trochę Tam! Smile

?-dziś o 17.00 wystartowała giełda z tokenem CSS, jest już możliwość jego zakupu, farmienia oraz kopania
?-ponoć crypto z potencjałem, w sumie o każdej można tak napisać ale....kiedyś nikt nie pomyślał że BNB od Binance ...aż tak urośnie Smile

?(BNB) BINANCE Coin – główny token Binance Smart Chain, jest obecnie w TOP 3 kryptowalut na świecie zaraz za BTC i ETH. W ostatni rok urósł o …..bagatela….3500%

?Kojarzysz też pewnie PancakeSwap. Giełdę gdzie wartość ich tokena to już 40 $.

?Projekty DEFI (zdecentralizowane finanse) to wschodzący, rewolucyjny trend, który ma się rozwijać przez kolejne lata (jest namiastką usług bankowych opartych o Blockchain). W tym jednak konkretnym przypadku wiązało to się z dużymi opłatam za transakcje w ETH. Środowisko BSC rozwiązuje ten problem.

?Giełda CoinSwap której token ujrzał światło dzienne 30 kwietnia 2021 roku o godzinie 17.00, jest bezpośrednią konkurencją dla PancakeSwap, której kapitalizacja rynkowa po 8 miesiącach działania to 6 MLD $
Nowa zdecentralizowana giełda została sprawdzona przez najlepszą firmę audytową w branży – Certic, której audyt kosztuje nawet 70 000$.
Możliwość spekulacji na cenie tokena a także pasywny zarobek na tzw. farmieniu.

https://e-pasywnezarabianie.pl/zdecentra...a-wzrosty/


⏯️⏯️⏯️⏯️ Chcesz dołączyć do naszej grupy na FB na której będziesz otrzymywać ciekawe wiadomości o kryptografii, aktywach, marketingu oraz o możliwościach pasywnych zarobków?
Zrób KLIK, poniżej:
https://www.facebook.com/groups/623705841145530


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Reklama D?wigni? Handlu - Wykorzystaj Najlepsze Platformy Reklamowe Do Promocji Swoich Projektów, Stron, Banerów!

   





Wiadomości w tym wątku
Token z sporym potencjałem na wzrosty - poverejay - 05-01-2021 07:07 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości