Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  GVO - System e- Marketingowy (Kombajn)
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline poverejay
09-06-2014, 09:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2014 09:28 AM przez poverejay.)
Post: #1
[Obrazek: GVO-200x200_pl.gif]

Ponadczasowe rozwiązania na bazie GVO stosujemy na naszych blogach WordPress, stronach internetowych postawionych na Joomla i e-sklepach internetowych. Narzędzia zawarte w GVO możesz wykorzystać do promocji np. firm, linków partnerskich w których działamy, czyli krótko pisząc szeroko pojętego…e-biznesu.





Link Partnerski w GVO:

http://poverejay.hostthenprofit.com/pl/

GVO – co otrzymam po rejestracji?

Po rejestracji otrzymasz pakiet niezbędnych narzędzi do prowadzenia e-biznesu tj:

- Hosting z 4 kontami, – Eresponder Pro – System email marketingu (autoresponder), – Blogger Builder – Kreator blogów, – Easy Video Producer – System wideo marketingu, – GVO conference – Pokój do wideokonferencji, – Prospecting System – System stron przechwytujących, – GVO Academy – Profesjonalne szkolenia.

…oraz przede wszystkim zajmiesz miejsce w strukturze, w której plan wynagrodzeń obecnie nie ma sobie równych w świecie marketingu internetowego – A wszystko to po Polsku.

Główne założenia:

- przez polecanie pakietu produktu internetowego można zarabiać pieniądze i budować swoją strukturę polecającą – jest to program partnerski z możliwością budowy struktury wielopoziomowej (4×10) – narzędzia dostępne w pakiecie umożliwiają naukę e-marketingu przy pomocy naszego zespołu – narzędzia w pakiecie są bardzo dobrej jakości za bardzo przystępną cenę, dostępne z jednego miejsca

Wszystkie te narzędzia będziesz mógł wykorzystywać za jedyne 9,97$ miesięcznie.

Zapraszam do obejrzenia video „wspomagające” zasade działania w GVO. Dodam że jestem w strukturze pod Przemkiem Szczechem który omawia je w poniższym filmie.





GVO to bardzo dobra szkoła marketingu którą możesz wykorzystać w zależności od tego co chcesz promować. Możesz tu budować biznes tradycyjny oraz biznes on-line. Wszystkie narzędzia zawarte w pakiecie bardzo Ci się przydadzą… i co najważniejsze masz je w jednym miejscu.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


NAGA

Offline karak
10-30-2014, 04:59 AM
Post: #2
dla mnie gvo niczym nie różni się od piramidy finansowej

|| Szperus.pl katalog stron PageRank 5 ||
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


 
Projekt "Asysty Inwestycyjniej" w postaci Zautomatyzowanego Bota Do Zada? - Specjalnych!
 
EkosystemCrypto

Offline poverejay
10-31-2014, 12:16 AM
Post: #3
Heh dziwne podejście. Każdy projekt , firmę, system możemy w pewnym stopniu podpiąć pod "piramidę". GVO ma produkt - "wirtualny" - ale jest. Za to że opłacasz abonament masz coś w zamian. Fakt że teraz się zajmuję podobną firmą ale o niebo lepszych warunkach.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj




Offline karak
11-01-2014, 05:25 AM
Post: #4
niestety nie każdą firmę da się podpiąć pod piramidę,
poza tym teraz już wiem dlaczego ta strona tak wolno się ładuje,
bo wisi na cienkich serwerach gvo, które znajdują się aż....
w Teksasie!!!
radziłbym, żebyś raczej zastanowił się nad wyborem serwera w Polsce,
Twoja strona tylko na tym zyska,

|| Szperus.pl katalog stron PageRank 5 ||
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


sejfik.com

Offline poverejay
11-01-2014, 10:17 AM
Post: #5
Jak na razie to straciłem 4 fora które były na "polskim badziewiu" czyli szybki - serwer alias duu.pl Smile


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj




Offline karak
11-03-2014, 06:42 AM
Post: #6
a słyszałeś może o czymś takim jak kopia bezpieczeństwa???

|| Szperus.pl katalog stron PageRank 5 ||
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj




Offline poverejay
11-15-2014, 08:57 PM
Post: #7
Dziwne pytania zadajeszSmile i w sumie banalne. Oczywiście że robiłem i nie liczyłem na to że hosting za mnie to będzie robił. Przywrócenie jednak wiąże się z masą czasu którego ja nie mam. Poza tym przenoszenie z hostingu na hosting to też zazwyczaj sprawa problematyczna. Czas pokaże jak z tym będzie.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj




Offline sylwiaowal
01-26-2015, 08:29 PM
Post: #8
Jak dla mnie to też zwykła piramida i oszustwo

Zobacz https://www.devilart.pl,
Odwiedź stronę użytkownikawebsite Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Reklama D?wigni? Handlu - Wykorzystaj Najlepsze Platformy Reklamowe Do Promocji Swoich Projektów, Stron, Banerów!

   


Offline poverejay
01-27-2015, 09:29 AM
Post: #9
Mylisz się Sylwio i nie zrozumiałaś o czym piszemy. Gvo jest serwerownią. Możemy na ich hostingu zainstalować np. swój blog, założyć Autoresponer , stronę przechwytującą itp. Osobiście jednak odchodzę od GVO do AIOP'a czyli All In One Profits. W AIOP są super prowizje 100% za wprowadzenie partnerów, są lepsze narzędzia i bez ograniczeń. Mam w tej firmie już ponad 100$ pasywnie co miesiąc a suma się powiększa. Ale to akurat temat o innej firmie a ten konkretnie się tyczy GVO.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj







Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości