Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Auvesta - Oszczędzać Czas Zacząć!
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Offline poverejay
09-08-2014, 12:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-15-2019 03:46 AM przez poverejay.)
Post: #1
[Obrazek: logosik-auvesta.png]


Jeżeli chcesz uzyskać wymarzony cel i z czasem niezależność finansową to musisz wziąć pod uwagę firmę którą dla Ciebie teraz przedstawię.

Zadam Ci pytanie. Czy Twoim zdaniem warto odkładać, inwestować w złoto?

Jeszcze kilka lat do tyłu nawet bym nie pomyślał że taką możliwość w ogóle wezmę pod uwagę. Obecnie to jest dużo prostsze ponieważ mamy możliwość zakupu nie kilograma złota (na co stać było tylko nielicznych) a …1 grama. Wyobraź sobie sytuację że robisz miesięczne swoje wkłady inwestycyjne w sprawdzonej , certyfikowanej firmie np. 50 euro miesięcznie. Tworzysz w ten sposób swoistą „skarbonkę” na przyszłość. Większość z Nas żyje dniem dzisiejszym i nie interesuje go przyszłość. Co jednak w przypadku jeżeli zbliżająca się emerytura nie zostanie Ci wypłacona? Obecnie „nasza emerytura” to świadczenie i w żaden sposób nasze państwo nie nobilituje do tego że Nam ją w przyszłości wypłaci. Każde konto oszczędnościowe wiąże się z tym że wcześniej czy później „topnieje”. Inwestując w złoto i odkładając je, pojęcie oszczędzania nabiera swojej wartości.

Ponieważ – naprawdę zaczynasz sobie budować kapitał w poważny instrument finansowy który jest najbardziej opłacalny w inwestycji długoterminowej.

Obejrzyj video Pana Andrzeja Fesnara i oceń sam czy warto zacząć odkładać w kruszec na czarne godziny które nieuchronnie nadchodzą.

Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś:
- mogą stracić pracę
- ich firma może upaść
- warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę

Mając do spłacenia raty, kredyty i utrzymując rodzinę, utrata pracy dla Nas może się przełożyć bardzo niekorzystnie. Gdy mamy do spłacenia raty , kredyty oraz utrzymujemy rodzinę utrata pracy dla nas może skończyć się tragicznie.

Dlatego też mając te wszystkie czynniki na uwadze wybrałem plan oszczędnościowy oparty na złocie w firmie Auvesta. Dzięki temu planowi można nabyć w firmie złoto już od 25 EUR miesięcznie – fizyczne złoto. Oszczędzanie w złocie jest wartościową alternatywą dla innych produktów pieniężnych i inwestycyjnych oraz doskonale wpasowuje się w plan finansowy dla każdego, stanowiąc jego bezpieczne uzupełnienie.

Auvesta Edelmetalle AG jest ekspertem w którym poprzez niski koszt zakupu w metale szlachetne możemy uzyskać w długoterminowym czasie: zysk, bezpieczeństwo oraz stabilność. Nabyte przez Nas metale możemy przechowywać w sejfach zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. Firma oferuje również dostęp online do depozytu metali szlachetnych, 24 godziny na dobę. Będzie również możliwość korzystania z karty MasterCard. Osobiście nie polecam aby Nas nie kusiło do zbyt częstego korzystania z niej. Z różnych względów złoto to najbezpieczniejszy środek płatniczy a tym samym najbezpieczniejsza lokata naszego kapitału. Rząd czy Banki nie są w stanie i nie mają takich możliwości aby sztucznie wytworzyć złoto, dlatego też nie może być ono zdewaluowane przez inflację. Jest zabezpieczeniem rezerw walutowych czy też ubezpiecza Nas na wypadek kryzysów finansowych.

Wbrew pozorom także afera z Amber Gold przyczyniła się do większej sprzedaży złota. Okazało się, że Polacy zdali sobie sprawę z faktu, że papierowe – wirtualne złoto, to nie jest prawdziwe złoto. Sprawy poszły tak daleko że zamiast spadku zaufania doszło do zmiany zachowań, bo inwestorzy zrozumieli, że jeśli chcą lokować pieniądze w żółty metal to muszą po prostu kupić fizyczną sztabkę. Ponad połowę rocznego popytu na złoto na świecie generują Chiny i Indie. W ubiegłym roku obywatele tych krajów kupili po mniej więcej tysiąc ton złota w postaci biżuterii oraz sztabek i monet. Centralny Bank w Chinach oficjalnych informacji na temat dokonywanych przez siebie zakupów złota nie podaje. Jest to jednak jeden z jego sposobów na dywersyfikację inwestycji, zastępujących zakup obligacji dolarowych których i tak już mają pod dostatkiem. Myślę że warto w swoim portfelu inwestycyjnym mieć 10 czy 20 % złota jako inwestycję. Bank centralny Chin nie podaje oficjalnych informacji na temat dokonywanych przez siebie zakupów złota, natomiast z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że jest to jeden z jego sposobów na dywersyfikację inwestycji, zastępujących zakup obligacji dolarowych. Złoto jako inwestycja: warto mieć w portfelu 10-20 procent. Złoto jest też „płynne”, oznacza to, że jeśli dzisiaj kupimy sztabkę złota, to w każdej chwili możemy ją sprzedać.

Podsumowując:

- mamy korzystne warunki zakupu i sprzedaży

- nabyte przez Nas metale szlachetne, przechowywane są w sejfach o wysokim poziomie bezpieczeństwa

- robimy regularne, miesięczne zakupy i budujemy swój kapitał

- obserwujemy online 24 godziny na dobę swój depozyt

Dodatkowo:
- Rejestracja interesantów z ochroną grupową
- Zakładanie i administrowanie Partnerami Handlowymi
- Wgląd w zdigitalizowane akta umowy
- Dostęp do produktów – administracja produktami
- Codzienna aktualizacja danych
- Wiadomość SMS o aktualnym stanie konta
- Rozliczenia co dwa tygodnie (włącznie z archiwizacją)
- Komunikacja z Partnerami Handlowymi drogą wiadomości SMS, e-mailową
- Przesyłanie dokumentów

Auvesta jest w posiadaniu trzech bardzo ważnych certyfikatów:

TopRating 1 które jest przyznawane niemieckim przedsiębiorstwom ocenianym w zakresie wiarygodności płatniczej zgodnie z skalą od 1 do 6. Odznaczenie to otrzymało w 2012 roku jedynie 4,4% z 4,7 milionów przedsiębiorstw w Niemczech. Zobacz certyfikat.

[Obrazek: 1-top-rating-auvesta.png]

Zobacz certyfikat TopRating 1

Certyfikat Wiarygodności przyznawany przez Creditreform

[Obrazek: 2-credit-auversta.png]

Zobacz certyfikat Creditreform

Pieczęć jakości „Najlepsza wiarygodność i wypłacalność”

[Obrazek: 3-certyfikation.png]

Zobacz certyfikat

Obejrzyj poniższą prezentację Auvesty a docenisz to co powyżej napisałem.

Jeżeli zainteresowała Ciebie firma Auvesta. Zapraszam do KONTAKTU lub na mój blog.

http://e-pasywnezarabianie.pl/programy-i...oj-kapital[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Publish0x

Offline pasywa
09-12-2014, 05:58 PM
Post: #2
Czesc
Powiedz mi Wiesław dokladnie jaka minimalna kwote musze inwestowac?
czy mamy jakies korzysci z polecania tego programu?

Poszukuję osób do współpracy w kilku projektach: (zaznacz przejdź pod ten adres) 1) vtd.cc/30374 2) vtd.cc/30375 3) vtd.cc/30376 4) vtd.cc/30377
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


PARAIBA

Offline poverejay
09-12-2014, 11:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 11:23 PM przez poverejay.)
Post: #3
Minimalna inwestycja to 25 euro miesięcznie. Jest możliwość przedstawienia firmy partnerom. Nie ma co prawda linków partnerskich, jest jednak możliwość zostania przedstawicielem firmy i zaproszenia do niej poprzez umowę. Mamy z tego prowizje.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Projekt w którym czynnik ludzki zosta? wyeliminowany poprzez sie? Blockchain

 
ZEONIS

Offline kamilasygocka
01-13-2015, 07:15 PM
Post: #4
Witam wyglądano bardzo ciekawie jakie są orientacyjne zyski procentowe?

Zobacz https://www.devilart.pl/strony-internetowe/warszawa
Odwiedź stronę użytkownikawebsite Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj
Offline poverejay
01-14-2015, 02:01 AM
Post: #5
Odnośnie procentów to ciężko to sklasyfikować. Auvesta to nie program partnerski, czy "system do zarabiania". Auvesta jest "dilerem" w sprzedaży złota. Jak wiadomo inwestycja w metale szlachetne to "inwestycja długoterminowa". Dziś kupujemy, aby za kilka lat sprzedać z procentem lub po prostu spieniężamy bo nam są potrzebne pieniądze. Przykład. Gdy ktoś kupił na początku 2000 roku złoto, to już w 2010 roku mógł je sprzedać z 670 % zyskiem. Oczywiście to nie jest reguła bo są "upadki i wzloty" w kwestii cen złota a są one zależne od wielu różnych czynników. W dzisiejszych czasach warto sobie budować wolność finansową poprzez oszczędzanie - inwestowanie w kruszec. W Auvesta kupujemy fizyczne złoto w najtańszej cenie. Od Auvesty kupują np. złoto nasze mennice. W firmie tej po prostu składamy miesięczny depozyt na zakup złota. W ten sposób "uciekamy" przed inflacją która się tyczy waluty "papierowej". Ja np. inwestuję co miesiąc 50 euro na swoje konto. Po pewnym czasie uzbiera się ładna sumka więc traktuję to jako skarbonkę i zabezpieczenie na te "czarne emerytalne czasy". Oprócz tego możemy również zaprosić partnerów do firmy i mamy prowizje od ich depozytu. Fajny "skutek ubocznych" działań w Auvesta.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


aiopp

Offline Maciejostry
01-26-2016, 10:03 PM
Post: #6
Ja zastanawiam się ostatnio jak oszczędzać i stwierdziłem, że nawet jak będę oszczędzać dużo pieniędzy to i tak nie wzbogacę się nie wiadomo jak bardzo, dlatego postanowiłem zainwestować. Mam pytanie, czy minimalna kwota inwestycji to 25 euro mies ? czy mogę tą kwotę podnieść żeby więcej zyskać?
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


 
APPUMBRELLA
 

Offline poverejay
01-27-2016, 06:00 AM
Post: #7
Można podnieść kiedy się chce. Wszystkie opcje i możliwości mamy w wirtualnym biurze Auvesty. W dowolnym momencie jeżeli chcemy możemy je też spieniężyć.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Projekt w którym czynnik ludzki zosta? wyeliminowany poprzez sie? Blockchain

 
ZEONIS

Offline allison_
12-05-2018, 06:35 PM
Post: #8
To super, że możemy w dowolnym momencie spieniężyć Smile) może to wypróbuję Big Grin

Potrzebujesz czegoś skutecznego na zmarszczki? Sprawdź Richevon https://poznajrichevon.pl/opinie/
Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj
Offline poverejay
12-06-2018, 09:05 AM
Post: #9
Dlatego też w tej firmie jestem allison. Odkładać można i do emerytury, ale czasem jak jest "czarna dziura" to dobrze mieć na nią jakąś łatę Smile. W tym przypadku Auvesta ładnie się sprawdza. Już miałem okazję spieniężyć częściowo - sytuacje są różne a ważne że jest skąd wziąć kasę jak zaistnieje taka potrzeba. Tego typu rzeczy jak np. odsprzedaż złota dla firmy możemy zrobić poprzez biuro online w dni robocze do 18.00 z tego co pamiętam.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytujSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości