Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Alternatywne, tanie zakupy poprzez Internet. Tysiące produktów. Plus opcja zarabiania
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline poverejay
12-29-2018, 05:13 AM
Post: #1
[Obrazek: vova-plakat.jpg]

Coraz bardziej jesteśmy wygodni. Nie chce nam się wychodzić do sklepu, biegać po nim, szukać interesującej Nas rzeczy, która leży gdzieś tam na półce w sklepie.

Jak zwykle z pomocą przychodzi Nam Internet w którym coraz więcej osób robi zakupy online. Bardzo się zdzwiłem gdy moja żona (bardzo nieinternetowa) pokazała mi na Androidzie sklep internetowy – VOVA.

Co prawda wysyłka nie dochodzi w kilka dni a np. miesiąc, jednak cena, wygoda, brak opłat za przesyłkę, dobrze opracowana strona w naszym języku oraz ogromny asortyment produktów, zrobiły na mnie wrażenie.

[Obrazek: vova-kategorie-1024x502.jpg]


[Obrazek: vova-kategorie-1024x502.jpg]



Długo nie czekając (a miałem w planach zakup kilku rzeczy) przejrzałem kategorie i wybrałem kilkanaście produktów. Ceny za nie? Nieporównywalnie niższe niż w sklepach stacjonarnych. Możesz powiedzieć podróba, pewnie wadliwe, nie oryginał. Być może, jednak warto zauważyć że w sklepach w których na codzień robimy zakupy typu galerie i tym podobne, bardzo często można zauważyć napis „Made in Chaina” Smile. A tak naprawdę na jaki towar w sklepie stacjonarnym trafimy, też nie wiemy . Różnie z tym bywa. Jednak i tu i na Vova mamy gwarancję zwrotu – ale… nie biegamy po sklepach.


[Obrazek: vova-tanio-i-wygodnie.jpg]


Moje zamówienie – to koszt około 82 zł. W „normalnym” sklepie byłoby to dużo więcej. Zamówienia można składać z strony internetowej oraz z aplikacji.

[Obrazek: vova-zamowienie-1-1024x529.jpg]

Zarabiaj z Vova zapraszając znajomych. Premia ograniczona czasowo. Kiedy ktoś z Twoich zaproszonych znajomych zrobi pierwsze zamówienie (>3$) otrzymasz 2$.

Kliknij poniżej. Odbierz 2 $. Sprawdź swoje pieniądze w zakładce „Zarabiaj pieniądze” na stronie domowej Vova po pobraniu i zalogowaniu się do aplikacji. Korzystaj z tanich zakupów i polecaj tą opcję dalej.


[Obrazek: vova-tanio-i-wygodnie.jpg]


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj




Offline kamilnejman
10-02-2020, 01:43 AM
Post: #2
Czy ktoś z Was próbował połączenia rehabilitacji i fizjoterapii? Ja jestem dość aktywny fizycznie i nie wyobrażam sobie siedzenia na kapnie przez cały dzień. Sprzęt do ćwiczeń jak np.: Mata do ćwiczeń Airex kupuję w tym sklepie. Jest idealny gdyż ma ogromny wybór i atesty, a nie są to podróbki z Chin za 50% ceny. Rehabilitacja pozwoliła mi na zwalczenie dolegliwości i powrót do sprawności fizycznej. Polecam naprawdę warto kupować w sklepach oryginalnych i ćwiczyć w domu. Dla mnie ruch to zdrowie.

Nowość dentysta radom zobacz nasze usługi
Odwiedź stronę użytkownikawebsite Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj



SPRAWD?, ZOBACZ JAK TO DZIA?A!

  Aiop  




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości