Zapraszamy do fajnej zabawy oraz dobrych relacji na forum. Admin ZarabiajNonStop
  Jestem Hodlerem. Dlatego też korzystam z Market Bota!
     Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Offline poverejay
01-06-2021, 09:16 AM
Post: #1
[Obrazek: 1-ai.marketing-pomocniczy.jpg]

Tak lubie inwestować w topowe crypto z pierwszej dziesiątki CoinMarketCap i je sobie trzymać. Daje to dla mnie bezpieczeństwo moich środków obok działań – bardziej ryzykownych. Tam mam pewność że jak nie dziś – no to kiedyś ?Dlatego też mając świetną opcję dodatkową w Ai.Marketingu – korzystam z niej. A piszę tu o obrotach strukturalnych z promocji tej firmy. Wpada tam co jakiś czas kilka dolarów.

W związku z tym że lubię Ethereum i głównie na nim się skupiam to wypłacam sobie te cząstkowe dolary na swój “sprzęt – sprzętowy” i tak oto powoli coś tam się kumuluje dodatkowo, a ETH rośnie.

[Obrazek: ai.marketing-obroty-strukturalne.jpg]

Informacyjnie jeżeli chcesz działać tak jak ja:

?⁉️?? Odbierz testowy kod do wykorzystania 50$ w e-commerce/cashback. Na platformie możesz pracować pasywnie.
? Trzeba działać, realizować, zabezpieczyć i organizować od czasu do czasu swoje “biuro pracy” w domu. Ta opcja i możliwość w dziesiejszych czasach może Nam się bardzo przydać Smile. Poniżej temat o którym jest coraz głośniej w sieci. Jak zwykle każdemu zalecam weryfikacje i własny prywatny research.


? Platforma działa od kilku lat. Jest też ich RoadMap pokazujący cały rozwój na przestrzeni ostatnich lat. Ponad 20 000 sklepów internetowych z cashbackiem. Możesz aktywować swój MarketBot już teraz i otrzymać 30% – 50% miesięcznego dochodu od kwoty budżetu reklamowego.MarketBot pracuje z agregatorami takimi: jak Aliexpress, Metro, Phillips, Adidas, Samsung, Nike, Microsoft, Adobe, Puma, Apple itp.

???Więcej, a więc opis, jak odebrać testową darmówkę 50$, zoomy, pdf informacyjny, najnowsze aktualizacje i njusy:
?Ps:. W razie problemów, pytań – zapraszam do kontaktu.:
https://e-pasywnezarabianie.pl/programy-...-marketing

⏯️⏯️⏯️⏯️ Chcesz dołączyć do naszej grupy na FB na której będziesz otrzymywać ciekawe wiadomości o kryptografii, aktywach, marketingu oraz o możliwościach pasywnych zarobków?
Zrób KLIK, poniżej:
https://www.facebook.com/groups/623705841145530

♨️⏯️ Ps:. Zawsze zalecam obserwację danego projektu, własny research, skorzystanie z innych źródeł – aby się upewnić co do swoich decyzji.
Pamiętaj że im wyższe zyski chcesz osiągnąć – to tym większe ryzyko musisz podjąć.
Miej je zawsze na uwadze i wpisuj w plan swojego działania.


[Obrazek: e-pasywnezarabianie468.png]

Znajdź wszystkie posty użytkownikaPosty Użytkownika Odpowiedz cytując ten postCytuj


Projekt w którym czynnik ludzki zosta? wyeliminowany poprzez sie? Blockchain

 
ZEONIS




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości